Платіжний сервіс epayments відновлює свою роботу

52

Платіжний сервіс epayments повідомив про відновлення роботи. Зараз компанія “поступово відкриває свої двері” для існуючих і нових клієнтів. На сайті платформи з’явилося оповіщення.

Платіжна система призупинила всі операції в акаунтах клієнтів у лютому 2020 року на вимогу управління з фінансового нагляду великобританії. Таке рішення було прийнято після того, як в ході перевірки систем протидії відмиванню грошей були виявлені недоліки, що вимагають усунення.

За час призупинення компанія залучила консультантів, найняла 50 нових співробітників, посилила управлінську команду, пройшла аудиторську перевірку і створила нові нормативні документи.

У 2021 році інвестори вклали в epayments £15 млн, щоб зберегти робочі місця для 150 співробітників і надати ресурси для поліпшення сервісу.

Компанія стверджує, що “перебудувала весь бізнес«, і запевняє клієнтів про»повну безпеку”.

В майбутньому epayments планує представити нові продукти і функції, додати в сервіс оплату через apple pay, google pay і віртуальними картами, а також розширити список підтримуваних валют.

Зазначимо, що оператор системи epayments systems ltd є ліцензованою установою у сфері грошових переказів у великобританії. Компанія має дозволи на відкриття рахунків iban, випуск передплачених карт для приватних осіб, бізнесу та онлайн-мерчантів.

У липні 2018 року epayments стала першою платіжною системою, що використовує сервіс авторизації passport від месенджера telegram.