Подивилися розкрили головний спойлер ” матриці 4: воскресіння»

30

Warner bros. Вже почали проводити перші покази (включаючи тестові) нової частини франшизи «матриця» , тому в мережі почали з’являтися витоки.

Ті, хто вже бачив фільм, відзначають схожість з хоррором “новий кошмар уеса крейвена» / «кошмар на вулиці в’язів 7″ . Як і передбачалося, всі герої в курсі подій оригінальної трилогії.

Говориться, що четверта частина не є прямим продовженням. І, схоже, ми побачимо найбільш амбітний мета-блокбастер, який коли-небудь існував.

Морфеус (яхья абдул-матіна ii) і агент сміт – джонатан грофф) – це перекодовані версії оригінальних персонажів, в той час як аналітик (ніл патрік харріс) – головний лиходій фільму.

Нео (кіану рівз) – це той же самий томас андерсон, що працює розробником ігор в компанії deus machina, що належить warner bros. Команда випускає консольні ігри, включаючи серію «матриця» ( matrix ).

Таким чином, теорії про те, що все, що відбувається в попередніх фільму розгортається у відеогрі, виявилися вірними. Залишилося лише побачити, як історія використовує цей сюжетний поворот.