Покінчивши з промисловим майнінгом, китайська влада готова взятися за індивідуалів

27

Для сфери видобутку криптовалют рік, що минає, був ознаменований зміною лідера в географічному вираженні, оскільки китайська влада наклала заборону на видобуток криптовалют в промислових масштабах, і профільне обладнання мігрувало в казахстан, сша і росію. Тепер влада кнр розраховує усунути лазівки в законах, які дозволяють майнер «середньої руки» продовжувати свою діяльність.

Джерело зображення: pixabay

Відповідну заяву зроблено китайськими засобами масової інформації, контрольованими державою, як зазначає bloomberg з посиланням на видання economic daily. На місцевому рівні переслідування майнер почалися в травні, і до кінця року, що минає владі піднебесної майже повністю вдалося зжити промисловий майнінг. Претензії влади до цього виду діяльності зводилися до створення загрози для стабільності національної економіки і збільшення навантаження на енергосистему, яке негативно позначалося на екологічній обстановці.

За словами китайських змі, невідповідності між локальними і центральними правовими нормами дозволяють індивідуальним майнер продовжувати свою діяльність на території китаю. Цим зловживають співробітники державних установ і підприємств, постачальники комп’ютерних комплектуючих і оператори інтернет-кафе, як стверджує джерело. Урядові змі закликають регіональну владу посилити координацію дій по боротьбі з майнінгом, а також активніше застосовувати технічні засоби для обмеження їх діяльності.