Поліпшити звук в продуктах huawei допоможе московська консерваторія

21

Компанія huawei і московська державна консерваторія імені п.і. Чайковського оголосили про початок глобального співробітництва. У рамках урочистого заходу, який пройшов у стінах вишу, сторони розповіли про майбутні спільні проекти.

Глобальне стратегічне партнерство huawei з одним з провідних музичних вузів росії обумовлено прагненням компанії до зростання науково-дослідних потужностей. Керівництво китайського техногіганта переконане, що нові технології та інноваційні рішення з одного боку і академічні знання про музику і багаті музичні традиції з іншого дозволять вивести якість звучання на новий рівень.

В рамках партнерства huawei і московська консерваторія планують влаштувати серію онлайн-майстеркласів з поліпшення аудіопродукції бренду, які будуть транслюватися по всьому світу. Також викладачі вузу проведуть кілька професійних тестів аудіопродукції huawei і дадуть свої рекомендації.

Партнери об’єднають зусилля для поширення та популяризації якісної музики серед широкої аудиторії. Зокрема, буде запущено кілька проектів, покликаних познайомити слухачів з особливостями взаємодії технологій, інновацій та музичних традицій. На думку huawei, партнерство з московською консерваторією — ще один крок компанії до створення більш досконалого звуку в пристроях.