Пошук яндекса покаже лікарів, яким довіряють люди

39

Користувачам яндекса тепер буде простіше знайти і вибрати лікаря, будь то невролог або дитячий хірург. Прямо на сторінці видачі яндекс покаже фахівців, яким довіряють люди. Більше не обов’язково самим шукати лікарів на сайтах клінік і збирати про них відгуки.

Через пошук можна знайти лікаря в будь — якому місті країни, а у великих містах-навіть в конкретному районі або біля станції метро. Наприклад, можна знайти і алерголога в воронежі, і ревматолога на василівському острові в петербурзі. Відомості будуть представлені в зручному для перегляду форматі. Користувач відразу побачить, який у лікаря стаж, де він приймає і скільки коштує консультація. Відбираючи профілі фахівців, яндекс враховує безліч факторів: від затребуваності лікаря до його наукового ступеня.

Детальну інформацію про освіту та досвід лікаря можна знайти в його картці. Там же зібрані відгуки пацієнтів і рейтинги. Прямо з картки можна перейти на медичний сервіс або сайт клініки і записатися на прийом – через онлайн-форму або по телефону.

Дані про лікарів яндекс отримує від партнерів – сервісів ощадздоров’я, продокторів, напоправку і zoon. Медичні організації та сайти можуть передавати інформацію про своїх фахівців через через яндекс.вебмастер.

Максим загребін, керівник пошуку яндекса:

«здоров’я-дуже чутлива і важлива тема, тому зазвичай люди шукають лікаря по знайомих. Але якщо цей спосіб не працює, то намагаються знайти лікаря в інтернеті, вивчаючи розрізнені відомості на різних сайтах. Наше завдання-узагальнити і структурувати цю інформацію, щоб користувачам було якомога простіше знайти хорошого фахівця».