POSTOPLAN – доступна та безкоштовна публікація постів в соціальних мережах

11-5-2019

Естонська команда професійних маркетологів після недобросовісної співпраці із сервісом відкладеної публікації створила справжній прорив у інтернет-індустрії – випустила в світ онлайн-ресурс POSTOPLAN, який дозволяє віддалено керувати власними акаунтами. Сучасний проект є незамінним помічником бізнесу і забезпечує ефективне управління акаунтами в соціальних мережах і месенджерах.

Основна ціль стартапу – покращити управління акаунтами, спростити роботу маркетологів по просуванню бренду, своєчасно доносити інформацію до потенційних клієнтів.

Перспективи для бізнесу

Серед переваг проекту є чимало корисних можливостей! POSTOPLAN:

Допомагає контролювати опубліковану інформацію. Користувачу більше немає необхідності нервувати про стан публікації посту – все віддалено виконує проект.
Значно економить час, написання і публікацію інформації. Професійний підхід до робочого процесу значно спрощує процедуру публікації постів.
Автоматизована система з можливістю самостійного управління періодичністю публікації інформації. Кожен користувач має можливість самостійно налаштувати частоту поста. Наприклад, пост про тижневу акцію буде повторюватися у конкретний день і час.

Дозволяє просто складати контент на основі раніше підготовлених шаблонів.
POSTOPLAN відрізняється гнучкістю. Онлайн сервіс легко налаштовується під вимоги конкретного бізнесу. Реєстрація в проекті займає всього кілька секунд, а пости публікуються всього у декілька кроків.

Тарифний план стартапу

Працювати з інноваційним онлайн-сервісом має можливість кожен SMM-спеціаліст. Користування безкоштовне. Сучасна система пропонує скористатися будь-яким тарифним планом без обмеження за кількістю акаунтів:

Free-тариф – безкоштовне обслуговування до 6-ти акаунтів. Публікувати можна необмежену кількість постів.
PRO-тариф – можливість користування необмеженою кількістю акаунтів з більш розширеними можливостями.
Слід зазначити, що в POSTOPLAN-і користувач самостійно обирає і сплачує необхідну кількість акаунтів, яка потрібна для його бізнесу. Це і є основною особливістю інноваційного проекту – за зайві послуги користувач не платить.  

Доцільність використання POSTOPLAN

Доцільність використання POSTOPLAN обумовлена сучасністю. Згідно із статистичними даними, в останні роки спостерігається значне збільшення кількості користувачів соціальних мереж.

Наприклад, в 2018 році загальна світова кількість споживачів збільшилася майже на 9% – до мережі приєдналися 3,5 млрд. людей. В Україні також спостерігається активний приріст користувачів – 31% (близько 4 млн. людей).

Важливо! Найбільш активне збільшення користувачів спостерігалося у соціальній мережі Facebook. З онлайн-сервісом POSTOPLAN планувати і публікувати пости у Instagram, Twitter, Telegram, Ok, Vkontakte, Facebook, Pinterest, Linkedln стане цікавіше і простіше.