Повернення майстра чифа. Halo infinite привела критиків у захват

31

Сьогодні спало ембарго на публікацію оглядів halo infinite — останнього ааа-релізу цього року. До того ж — довгобуду, який затримався ще більше через провальну презентацію на e3 2020. Як у підсумку прийняла довгоочікувану гру преса? дуже і дуже тепло. Новинку називають феноменальною.

На основі 69 рецензій рейтинг halo infinite на metacritic склав вражаючі 87 балів-це один з найбільш високооцінених релізів року. Всього чотири огляду опинилися в» жовтій ” зоні.

” halo infinite неідеальна. У неї є проблеми. Але це справжній “слем-данк” в плані релізу; це саме те, чим зараз повинна бути halo. Оскільки актуальність halo в останні роки пішла на спад, це сміливе заяву про те, що серії ще не кінець», — уклав автор vg247, 100 балів з 100.

«halo infinite-відмінний приклад того, як геймплей править бал. Більш складні і захоплюючі бої підводить тільки відносно безпечно зроблений відкритий світ і відсутність поліпшень здібностей героя», — заявив рецензент god is a geek, який поставив новинці 95 балів зі 100.

” перехід halo infinite до більш відкритої структури світу здається новим початком для серії – з ностальгічними кивками і цікавими нововведеннями, що складаються в відмінну загальну картину. І сюжетну кампанію, і багатокористувацьку гру є куди покращувати, але основний досвід сильний і в такому вигляді», — написав журналіст vgc, який оцінив гру на 80 балів зі 100.

«майстер чіф повернувся, але його нові пригоди викликають змішані почуття. Геймплей феноменальний, особливо цікаво виглядає гак-кішка. Але після додаткового року розробки гра все ще не закінчена. Одиночна кампанія не запам’ятовується, оточення повторюється, а на технічному рівні продукт недопрацьований», — розкритикував бойовик журналіст screenrant, який виставив 70 балів зі 100.

Реліз halo infinite відбудеться 8 грудня о 21:00 мск. Гра вийде на pc, xbox one і xbox series x / s.