Пристрій приводного зубчастого ременя

7-18-2019

Устройство приводного зубчатого ремня
Компанія пропонує запчастини для промислового обладнання. В цьому розділі каталогу можна підібрати і купити привідні ремені (поліклинові, зубчасті та інші). Ми надаємо можливість відправки комплектуючих в будь-який регіон Росії.
Також хочемо вам порекомендувати https://mir-remney.ru/zubchatye-remny/112-htd-3m-htd5m-htd-8m-htd-14m-htd-20-m
Приводні ремені призначені для передачі крутного моменту з ведучого на ведений вал за рахунок сил тертя або сил зачеплення, що робить їх незамінним елементом конструкції різних механізмів і машин.
Клинові (класичні, вузького перетину, з фасонним зубом). Використовуються в конструкції промислових установок і сільськогосподарських машин, що володіють високою міцністю і збільшеним терміном служби. Поєднують чудову еластичність і поліпшену передачу потужності. Для підвищення експлуатаційних характеристик вони армуються шнуровим кордом. Вироби демонструють хороші показники в звивистих приводах. Застосовуються в двигунах сільськогосподарської і промислової техніки, що вимагає передачі високої потужності. Характеризуються стабільністю розмірів і чудовим ККД. Застосовуються в передачах верстатів, побутових і промислових установок, а також механізми газорозподілу автомобільних двигунів. На відміну від поліклинових, вариаторных та інших видів приводних ременів, що працюють на основі сили тертя, зубчасті деталі передають крутний момент за допомогою сил зачеплення. Такі комплектуючі не вимагають мастила, а також забезпечують знижений рівень шуму.
Крім того, виділяють ще кілька видів приводних ременів, наприклад, вентиляторні, многоручьевим, плоскі, протяжні, тягові та ін.
Саме такі деталі пропонує купити інтернет – магазин . Ми здійснюємо продаж різних типів приводних ременів, у тому числі поліклинових, клинових і зубчастих. Висока якість виробів підтверджується наявністю офіційної гарантії.
Створення облікового запису допоможе робити покупки швидше і зручніше. Ви також зможете відслідковувати статус свого замовлення, користуватися закладками, бачити свої попередні замовлення або отримати знижку як наш постійний покупець.
Заповнення форми займе не більш 1 хвилини.
Немає товарів, що відповідають критеріям пошуку.