Процесор snapdragon wear 5100 отримає ядра cortex-a53

72

Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

Чіпсети qualcomm snapdragon wear 4100 здаються болісно застарілими з точки зору ефективності.

Реклама

За даними winfuture, snapdragon wear 5100 матиме чотири ядра cortex-a53. Для порівняння: exynos w920 від samsung має два ядра cortex-a55. Хоч він і менш продуктивний, але володіє більшою енергоефективністю, що є ключовим моментом.

Повідомляється, що qualcomm тестує чіп в декількох конфігураціях. Деякі з них мають 2 гб оперативної пам’яті lpddr4x і 8 або 16 гб пам’яті emmc.

У новій версії також буде покращено співпроцесор aon, який може обробляти прості фонові завдання, наприклад підрахунок кроків і оновлення екрану always on при необхідності, споживаючи при цьому набагато менше енергії, ніж основні ядра цп.

Звичайно, велика частина ефективності чіпа exynos відбувається через те, що він виробляється на сучасному 5-нм техпроцесі. Серія wear 4100 була виготовлена за старовинним 12-нм техпроцесу. Доступна на даний момент інформація вказує на те, що qualcomm доручає ливарним підприємствам samsung виробити чіп 5100, але, на жаль, неясно, який техпроцес буде використовуватися.

Чіпсет буде підтримувати дві камери-одну на 16 мп і одну на 5 мп. У деяких дитячих годинниках є дві камери: одна для фотографій, а інша для відеодзвінків.

Судячи з усього, пройде деякий час, перш ніж snapdragon wear 5100 надійде на ринок. Qualcomm, ймовірно, спробує отримати замовлення від китайських брендів, які є найбільшими постачальниками смартфонів, крім samsung і apple (але вони вважають за краще використовувати свої власні чіпсети).