Продюсер final fantasy xvi наокі йосіда дав невелику інформацію про стан розробки

14

Під час прямої трансляції з tokyo game show наокі йосіда і хіронобу сакагуті розповіли про final fantasy xvi , пропонуючи невеликі подробиці по розробці.

Можливо, ви знаєте наокі йосіду як режисера і продюсера final fantasy xiv і продюсера xvi. Хіронобу сакагуті в даний час є головою mistwalker (який нещодавно випустив fantasian), широко визнаний батьком серії final fantasy.

Сакагуті-сан згадав, що, на його думку, final fantasy xvi стане повноцінним фентезі, а йосіда-сан підтвердив, що основний сценарій завершено.

Побічні квести знаходяться в розробці і практично завершені. Моделі персонажів також майже закінчені, і команді просто потрібно трохи освіжити якість.

Йосіда-сан продовжував, зазначивши, що початкова мета полягала в тому, щоб створити основний сценарій з невеликою командою. Хоча загальний період виробництва досить довгий, розмір команди не сильно збільшився, поки плани не були завершені. Було багато проб і помилок. Йосіда-сан вважає, що важливо почати з невеликої команди, а потім поступово розширюватися.