Промисловий Інтернет Речей (IIoT) огляд

6-28-2019

Промышленный Интернет Вещей (IIoT) обзор
Стрімке зростання кількості пристроїв викликає потребу в рішеннях, що дозволяють підключати ці пристрої до мережі, збирати, зберігати та аналізувати їх дані. AWS IoT пропонує широкі можливості, що охоплюють безліч компонентів – від периферійних пристроїв до хмарних систем. Це дозволяє створювати IoT‑ рішення практично для будь-яких пристроїв і прикладів використання. Інтеграція AWS IoT з сервісами штучного інтелекту розширює інтелектуальні можливості пристроїв навіть при відсутності підключення до Інтернету. AWS IoT працює на основі хмари AWS, використовується мільйонами клієнтів в 190 країнах і без праці масштабується по мірі зростання парку пристроїв і потреб бізнесу. Крім того, AWS IoT володіє повним комплексом можливостей безпеки, що дозволяє створювати превентивні політики безпеки і негайно реагувати на потенційні загрози. AWS IoT – єдиний набір сервісів у хмарі, що поєднує керування даними та детальну аналітику в зручному рішенні, призначеному для роботи з «гучними» даними IoT.
Також хочемо вам порекомендувати по ссылке
Ви отримуєте оповіщення і можете усунути потенційні проблеми, наприклад, відправивши виправлення на пристрій.
Можна створювати моделі в хмарі, а потім розгортати їх на пристроях, де вони будуть працювати в 2 рази швидше у порівнянні з іншими рішеннями. AWS IoT відправляє дані назад в хмару, щоб постійно вдосконалювати використовувані моделі. Крім того, AWS IoT підтримує більшу кількість систем машинного навчання в порівнянні з іншими пропозиціями на ринку.
Клієнти, що використовують AWS IoT, створюють промислові додатки IoT для технічного обслуговування, віддаленого моніторингу та прогнозування якості. Клієнти AWS IoT створюють взаємопов’язані програми для домашньої автоматизації, безпеки, моніторингу та управління домашніми мережами.
Клієнти AWS IoT створюють комерційні програми для відстеження трафіку, моніторингу працездатності та забезпечення громадської безпеки.
Програмне забезпечення дозволяє безпечно підключати пристрої, збирати дані і здійснювати дії на основі отриманої інформації локально навіть за відсутності підключення до Інтернету. Служби управління дозволяють контролювати, керувати і захищати великий і різноманітний парк пристроїв. Послуги з передачі даних допомагають отримувати вигоду з даних IoT.
В даний час ми приймаємо на роботу інженерів‑ розробників ПЗ, менеджерів по продуктах, менеджерів по роботі з акаунтами, архітекторів рішень, інженерів служби підтримки, системних інженерів, дизайнерів і т. Рекомендуємо оновити Internet Explorer 11 або перейти на інший сучасний браузер для більш комфортної роботи.