Прощай, paint!

440

У компанії Microsoft прийняли рішення про видалення графічного редактора Paint з оновленої операційної системи Windows 10. Інформація про це з’явилася на офіційному порталі виробників софту. Наступне оновлення ОС десятого покоління відбудеться під кінець 2017 року.

Варто відзначити, що розробники найбільшого творця програмного забезпечення для персональних комп’ютерів вважають багато програми застарілими і планують видалити їх з набору стандартних інструментів системи. Так, мова йде про Outlook Express, яким користувалися багато для перегляду електронної пошти, Reader – програма для читання, а також Microsoft Paint, в якому багато створювали свої перші графічні «шедеври». Замість цього в Windows оновлення будуть додаватися нові стандартні програми, такі як 3D Paint.

Необхідно зауважити, що це не звичний для всіх графічний редактор в подвійній системі координат, а абсолютно новий додаток, яке призначено для обробки тривимірних зображень і створення об’ємних моделей.

 

Класичний Paint з’явився на персональних комп’ютерах ще в далекому 1985 році. Таким чином, клієнти Windows прожили разом з Paint 32 роки і кожен встиг до нього прив’язатися. Наприклад, зробивши скріншот з карти, багато хто досі малюють напрямок руху «пэинте

Багато користувачів просили розробників не прибирати цю любиться всім програму, однак вони невблаганні. Вже зовсім скоро доведеться попрощатися з цим звичним софтомПозднее Microsoft у своєму блозі запевнили, що Paint нікуди не дінеться, ось тільки він буде не стандартним додатком, а скачуваним з Microsoft store

Джерело: http://yoip.com.ua/