Простий конструктор острівних містечок townscaper з’явиться на мобільних пристроях в жовтні

21

Шведське інді-видавництво raw fury у себе в офіційному мікроблозі анонсувало конкретну дату релізу простого конструктора острівних містечок townscaper на мобільних пристроях.

Джерело зображення: steam

Нагадаємо, поява townscaper на ios і android було підтверджено одночасно з switch-версією, проте до недавніх пір у видання проекту для цих цільових платформ не було навіть зразкових термінів виходу.

Як стало відомо, townscaper надійде в продаж для ios і android вже 20 жовтня поточного року. Вартість гри складе 379 рублів (ios) — в app store і play маркет стартувала попередня реєстрація.

Town-scapers rejoice! townscaper is coming october 20th to ios and android! bring your building anywhere! 😍 pic.twitter.com/nlchlrfzhy

— raw fury (@rawfury) september 21, 2021

Townscaper позиціонується як несерйозного медитативного розваги без кінцевої мети, гринда або загрози програти, зате з «заспокійливим візуальним стилем і приємним звуковим дизайном».

Вихід townscaper відбувся на pc (steam, gog) і nintendo switch в серпні поточного року. У прес-релізі з приводу анонса також згадується, що з моменту появи в ранньому доступі продажі гри перевищили 500 тис.копій.