Просування сайту в google

5-18-2021
Ключові моменти просування сайту в Google | ВІКНА. Новини Калуша та  Прикарпаття

 

 

Якщо ваш сайт на першій сторінці видачі, читачі і клієнти будуть знаходити вас самі.  У цьому сенс просування сайту в пошукових системах. Ви отримуєте цільових відвідувачів без великих вкладень в рекламу. І це відбувається постійно-кожен день. Також хочемо вам порекомендувати просування сайту в google https://whiteo-agency.com.ua/seo-google від компанії Whiteo.

Однак місць на перших сторінках на всіх не вистачить. Яндекс і google пускають туди тільки якісні сайти-ті, що відповідають їх вимогам та інтересам користувачів. Тому за місце в топі доведеться поборотися. Особливо за популярними запитами.

Від чого залежить успішність просування?

Пошуковики оцінюють сайт комплексно. Якщо він зручний і корисний для користувача, якщо читачі залишаються там надовго і повертаються, то сайт піднімається в пошуку. А ось повільні сайти з незручною навігацією і недостовірними статтями не проб’ються наверх.

Окремих факторів просування-сотні. На позиції в пошуку впливає навіть інформація про компанію в розділі “контакти” – чим повніше, тим краще. Частина факторів відома тільки співробітникам яндекса і google. До того ж вони змінюються: додаються нові, знижується або підвищується «вага» старих.

Можна виділити кілька найважливіших груп факторів:

Дизайн, зручність сайту для людини. Зручний інтернет-магазин, в якому легко оформити замовлення, краще складного захаращеного сайту. Блог з великим текстом і зрозумілими шрифтами краще блогу з» простирадлами ” дрібного тексту. І так у всьому. Подивіться на свій сайт очима відвідувача.

Відповідність технічним вимогам. Код повинен бути правильно написаним, швидкість завантаження сайту-високою. Не повинно бути однакових і порожніх сторінок, некоректних посилань. Пошуковики люблять сайти, які однаково добре відображаються у всіх браузерах, на всіх пристроях (комп’ютерах, смартфонах, планшетах).

Сайт повинен виглядати добре на будь-якому екрані

Корисний контент-статті, описи товарів і т. Д. Достовірні та унікальні матеріали швидко виводять сайт на перші позиції в пошуку.

Все це впливає на поведінкові фактори. Поведінкові фактори – це час, проведений відвідувачем на сайті, глибина перегляду, показник відмов, переходи по внутрішніх посиланнях, кліки у видачі, кількість прямих заходів на сайт (наприклад, з закладок браузера) і т.п. Вони показують, наскільки сайт цікавий і важливий для користувачів.

Зробити упор на щось одне на шкоду іншому не вийде. Корисні матеріали не витягнуть сайт в топ, якщо з технічної складової біда. Тому треба розвивати сайт в цілому.