Пульт LG Magic Remote: як правильно вибрати? Огляд + інструкція по використанню

402

Наявність пульт LG Magic Remote дозволяє значно спростити процес управління телевізорами цієї ж марки.

Перевага при їх використанні отримують власники техніки, яка має функцію Smart TV, тобто вбудовану технологію, що забезпечує роботу телеприемника в режимі підключеного до Інтернету комп’ютера.

Як правило, такі пристрої не йдуть в комплекті з телевізорами і купуються окремо.

При виборі слід врахувати, що не кожний пульт підходить до всіх моделей сучасних телеприймачів, і обов’язково уточнити сумісність.

Особливо якщо телевізор випущений кілька років тому.

Зміст:

Основні можливості пристрою

Пристрій під назвою LG Magic Remote являє собою багатофункціональний пульт керування, який дозволяє дистанційно керувати функціями Смарт ТВ.

У стандартного пристрою, яке йде в комплекті до телевізора, таких можливостей немає.

Тоді як останні моделі Magic Remote вже отримали стільки опцій і кнопок, що можуть використовуватися як звичайні пульти – для перемикання каналів, зміни налаштувань гучності.

Хоча є основною можливістю переміщення по екрану телевізора курсору, що дозволяє легко вибрати і натиснути кнопку або посилання при роботі з телевізійним браузером.

А ще – коліщатко, здатне, так само як і аналогічне пристосування на комп’ютерній миші, застосовується для перегляду сайтів в процесі інтернет-серфінгу.

Пульт LG Magic Remote: як правильно вибрати? Огляд + інструкція по використанню

Рис. 1. Пульт Magic Remote старого зразка.

Слід знати: При використанні пульта необов’язково направляти його на телевізор. Сигнал відбивається від інших поверхонь і все одно надходить до телеприемнику.

Ще одна цікава можливість, яка робить Magic Remote схожим вже не на мишу для ПК, а на смартфон, полягає в голосовому пошуку:

  • користувач натискає відповідну кнопку на пульті;
  • вимовляє фразу;
  • телевізор реагує на команду і відкриває потрібний канал або переходить до відповідного фільму.
Пульт LG Magic Remote: як правильно вибрати? Огляд + інструкція по використанню

Рис. 2. Голосове управління телевізором.

Останні моделі LG Magic Remote підтримують таку функцію як управління за допомогою жестів.

Наприклад, зобразивши за допомогою пульта в повітрі букву «V», можна перейти до розділу відео.

При цьому користувач може самостійно призначати жести для різних дій, ще більше збільшуючи зручність управління телевізором.

Читайте також:

Інструкція: Підключити телефон до телевізора: улюблені фото на екрані телевізора

Топ-10 телевізорів: рейтинг 2017 року

Як завантажити та налаштувати безкоштовне ТБ на телевізори Самсунг?

Вибір пульта

На сьогоднішній день в інтернет-магазинах і звичайних торгових точках можна зустріти 5 основних моделей пульта – від AN-MR300 до AN-MR650.

Всі вони сумісні з конкретними моделями телевізорів. І покупка невідповідного до вашого телеприемнику пристрою може призвести до того, що його доведеться повертати.

Хоча останні покоління телевізорів LG вже продаються в комплекті з сумісним пультом.

А більшість моделей, випущених в 2015-2016 році, можуть управлятися за допомогою AN-MR600 і AN-MR650.

Пульт LG Magic Remote: як правильно вибрати? Огляд + інструкція по використанню

Рис. 3. Сучасний пульт ДУ для LG Smart TV.

Визначитися з вибором в магазині, як правило, нескладно – для того щоб не помилитися, зазвичай досить проконсультуватися з продавцем.

Якщо ж покупка здійснюється на онлайн-ресурсі чи консультант виявився некомпетентним у питаннях пультів для Smart TV, слід уточнити сумісність техніки, знаючи її модель.

Особливо важливо це зробити при наявності в вашому розпорядженні порівняно старих телевізорів – наприклад, випущених в 2009 році, коли майже половина такої техніки вже мала вбудовану функцію Smart TV.

Сумісність пристроїв з телевізорами

При необхідності покупки пульта дистанційного керування типу LG Magic Remote слід визначити, яка модель підійде до вашого телевізора.

Для цього можна ознайомитися з інформацією, представленої на сайтах інтернет-магазинів – як правило, в описі пристрою є відомості і про сумісність.

Якщо вашої моделі телевізора немає в списку – це ще не значить, що робота з ним неможлива.

Перевірити інформацію можна з допомогою більш надійного джерела офіційного сайту компанії LG.

Перейшовши на сторінку виробника, слід знайти модель свого телевізора і вибрати вкладку Smart TV.

В розділі «Пульт дистанційного керування» зазвичай вказана і підтримувана модель пристрою.

Проблеми з пультами і їх рішення

При використанні пультів Magic Remote для телевізорів LG іноді виникають проблеми. Не варто думати, що їх причиною є несумісність пристрою і телеприемника.

Іноді вирішити питання можна набагато всього за кілька хвилин, навіть не звертаючись для цього в сервіс.

Хоча для цього слід спочатку розібратися, що є причиною відсутності зв’язку пульта і сам пульт телевізора – навести пристрій на камеру будь-якого смартфона.

Якщо на екрані телефону з включеною фотокамерою можна помітити червоний мерехтливе світло при натисканні будь-якої клавіші, проблеми, швидше за все, з телевізором.

Якщо сигналу немає – неполадки з пультом.

Проблеми з батареями

Найпростіше виправити проблему з пультом, якщо вона полягає у сіли батареях. Для цього достатньо витягти старі джерела живлення і встановити нові.

Періодичність заміни зменшують, використовуючи батарейки з можливістю перезарядки потужні акумулятори.

Крім того, АКБ і знижує ймовірність того, що батарейка потече – така ситуація може не тільки тимчасово припинити роботу пульта, але і повністю вивести його з ладу.

Порада: Перед установкою нових батарей варто перевірити старі на іншому пристрої – пульті або приладі. Якщо батарейки працюють (при правильно встановленої полярності), значить, проблему з влаштуванням їх заміна не вирішить.

Як розібрати та зібрати пульт LG Magic Remote

Використовувати пульт LG Magic Remote значить розширити можливості використання телевізорів LG

Втрата зв’язку з телевізором

Ще однією поширеною причиною є втрата зв’язку з телеприемником – або відсутність правильного підключення, якщо пульт підключається вперше.

Адже перед тим, як почати роботу слід провести настройку обох пристроїв. А іноді і перенастроювання, якщо з якоїсь причини налаштована раніше зв’язок збилася.

Слід знати: Відключити Magic Remote можна, на кілька секунд затиснувши комбінацію клавіш Back і Home. Результатом стане перехід пристрою в режим звичайного пульта – наприклад, для перемикання каналів і налаштувань гучності.

Проблема вирішується виконанням наступних дій:

  • Включити пульт;
  • Затиснути центральну кнопку-коліщатко;
  • Після появи на екрані повідомлення про початок налаштування почекати кілька секунд.

Якщо проблема полягала в збилися параметри підключення до пульта телевізора, через деякий час з’явиться повідомлення про успішну реєстрацію.

Після цього можна продовжувати користуватися Magic Remote у звичайному режимі.

Пульт LG Magic Remote: як правильно вибрати? Огляд + інструкція по використанню

Рис. 4. Завершення автоматичного налаштування підключення до пульта телевізора.

Вам це може бути цікаво:

Як налаштувати Смарт телебачення на телевізорі LG — Інструкція

Цифровий ресивер для телевізора: як вибрати приставку для ТБ

Як підключити ноутбук до телевізора через wifi: 3 простих способи

Інші неполадки

Іноді причинами несправностей у роботі Magic Remote можуть бути перешкоди з боку інших пристроїв.

Наприклад, таких же пультів, але від інших телевізорів (навіть встановлених в іншому приміщенні). Або електронних пристроїв типу комп’ютерів, і навіть занадто яскраво палаючих ламп.

Переконавшись у відсутності таких причин і інших серйозних проблем (наприклад, залитий рідиною або впав з висоти пульт) можна вимкнути пульт і через деякий час знову перевірити його працездатність.

Якщо пульт залитий рідиною, з нього слід негайно витягти батареї і протерти всі мікросхеми. Джерела живлення, швидше за все, відновити вже не вийде.

А сам пульт після висихання іноді починає працювати в звичайному режимі.

Слід знати: Проблема з пультами, виходять з ладу через півтора року після початку експлуатації практично без причини, відзначалася у старих моделей. Нові Magic Remote позбавлені від цієї проблеми.

Ремонт пульт LG Magic Remote – усунення прослизання скрола

Усунення прослизання скрола (коліщатка) пульта розумного телевізора LG SmartTV – розумний телевізор LG Magic Remote

Альтернативні варіанти роботи зі Smart TV

Якщо LG Magic Remote припинив працювати, і причина досить серйозна для того щоб впоратися з нею своїми силами, до відновлення його працездатності (або покупки нового) можна скористатися альтернативним способом.

Замінити пульт управління телевізором з технологією Smart TV здатний будь-сучасний смартфон або планшет, що працює на версії ОС Android 4.2 і вище.

Для цього слід завантажити і встановити на гаджет додаток LG TV REMOTE і отримати практично ті ж можливості, що і при використанні Magic Remote.

Пульт LG Magic Remote: як правильно вибрати? Огляд + інструкція по використанню

Рис. 5. Додаток LG TV REMOTE.

Висновки

Фактично, застосування такої моделі дозволяє керувати телевізором набагато зручніше у порівнянні зі звичайним пультом, мишею і навіть клавіатурою.

Адже, крім того, що з допомогою LG Magic Remote можна легко набирати текст. А наявність голосового управління забезпечує ще більшу функціональність.

Хоча, як і помічник Google, і інші сервіси, що використовують голос, система може не завжди правильно розпізнавати команди – уникнути цього можна, проговорюючи текст повільно і чітко.

А також доведеться потренуватися і для управління телевізором за допомогою жестів.

Однак після того, як користувач звикає до використання можливостей Меджік Ремоут, він навряд чи зможе навіть уявити собі, як можна користуватися телевізорами LG без цього зручного гаджета.

LG Magic Remote підключення та функції

Використання пульт LG Magic Remote помітно розширить можливості користувачів телевізорів цього бренду. Особливо тих, які з функцією Smart TV