Realme готує до випуску новий планшет бюджетного класу з процесором unisoc на борту

31

Судячи з усього, незабаром до першого планшета компанії realme, представленому вересні цього року, приєднається ще один, дешевший побратим.

Поки ще не оголошена офіційно і навіть не згадувана виробником новинка була помічена на сайті тесту на швидкість роботи geekbench.

Нинішня витік дозволила нам не тільки дізнатися про майбутній побратим realme pad, але і ознайомитися з деякими подробицями про її начинці.

Як можна побачити на знімку екрану з сайту тесту, новий планшет realme має номер моделі rmp2105 виконаний на базі восьмиядернного процесора unisoc, що працює на частоті 1.82 ггц. Тестувався зразок планшета мав у себе на борту 3 гб оперативної пам’яті і операційну систему android 11.

Інші технічні характеристики новинки поки невідомі, але судячи з наявних відомостей нам явно готують пристрій бюджетного класу.

Новий планшет realme з цим же номером моделі також пройшов процедуру сертифікації в євразійській економічній комісії. Це означає, що дебют новинки вже зовсім близький і незабаром ми повинні побачити її в наших краях.

схожі матеріали: