Realme, motorola і micromax випустять смартфони з процесором unisoc t610

100

Компанія unisoc (раніше — spreadtrum) веде активний наступ на ринок процесорів для недорогих смартфонів. Про розвиток напрямку розповів виконавчий віце-президент unisoc ерік чжоу (eric zhou).

Unisoc

За його словами, апарати з процесорами компанії в даний час доступні в 148 країнах по всьому світу. Найближчим часом unisoc має намір зосередити увагу на індійському ринку, який є одним з найбільших з точки зору споживання смартфонів.

Пристрою з чіпами unisoc пропонують такі відомі компанії, як honor, hisense, telcast та ін. Найближчим часом, за словами пана чжоу, будуть представлені нові смартфони realme, motorola і micromax на базі unisoc t610 — це недорогий восьмиядерний процесор (2 × cortex-a77 і 6 × cortex-a55) з графічним прискорювачем arm mali g52 3-ee.

Gizbot.com

Керівник unisoc повідомив, що велику увагу планується приділяти сегменту 5g. Мова йде про розвиток сімейства процесорів tanggula. Воно вбере в себе вироби tanggula 6, tanggula 7, tanggula 8 і tanggula 9 для пристроїв різних цінових діапазонів.

В цілому, unisoc має намір скласти серйозну конкуренцію qualcomm і mediatek в сегменті апаратів початкового і середнього рівнів.