РЕКЛАМА НА БІГБОРДАХ

7-16-2018


білборди КиевСегодня рекламний бізнес надає можливість розміщувати рекламу на всіляких щитах і площинах. Але будь-якого замовника завжди цікавить один і той же питання: яку площину вибрати, щоб вигідно виглядати, щоб донести інформацію до споживача і, звичайно, щоб по «кишені сильно не вдарило»… Рекламне агентство «Ефект» пропонує Вашій увазі один з найбільш поширених і продуктивних видів зовнішньої реклами — борди або як ще їх називають білборди, бігборди (Київ). Хочу вам запропонувати бигборды в киеве

Реклама на бігбордах у Києві, в якійсь мірі, вважається універсальною і ефективною. Ви питаєте, що особливого в цій конструкції? Ми знаємо відповідь! Борди підійдуть для просування фактично будь-якого виду продукту. Вони, формуючи статус компанії, стимулюють людину на придбання товару. Крім того, масштаб цій площині дозволяє залучити максимальну кількість потенційних покупців.

БІГБОРДИ, БІЛБОРДИ В КИЄВІ – ІДЕАЛЬНИЙ СПОСІБ РЕКЛАМИ ТОВАРІВ І ПОСЛУГ
Реклама на бігбордах у Києві являє собою вартісну конструкцію великих розмірів (стандартний розмір щита 3*6 м), яка призначена для розміщення рекламної інформації. Це оббиті листами оцинкованої сталі, або фанери рама, яка стійка до будь-яких несприятливих атмосферних опадів.

Реклама на білбордах КиевИстория білбордів бере початок з часів Стародавнього Єгипту, коли на провулках міста вивішували інформацію про нагороду за збіглих рабів. Саме оголошення такого роду стали «першою ластівкою» для афіш театру і цирку в XIX столітті.

Термін «білборд» народився в США, де практикувалося розміщення рекламних плакатів на дерев’яних конструкціях. До 20-м рокам XX століття ці площини збільшилися за розміром і розміщувалися вздовж дороги, аби привернути увагу автомобілістів. Однак у нас активність масштабних щитів припала на 90-ті роки XX століття. В основному реклама на бігбордах у Києві розміщується вздовж вулиць і автодоріг, а також на будівлях. Цільовою аудиторією рекламних щитів можуть бути не тільки автомобілісти, а й пішоходи.

Бігборди можуть використовуватися як у широкої рекламної компанії, так і служити дороговказом про розташування організації. Реклама на бордах в Києві може бути не тільки комерційного характеру, але й соціального. А останнім часом ми часто стаємо свідками того, як «холодна» металева конструкція радує нас теплими словами та щирими привітаннями, а іноді і зізнаннями в коханні.

Сьогодні білборди в Києві бувають статичного, динамічного (призмавижн) і цифрового формату:

статичні – це стандартні борди розміром 3х6 м, 3х12 м, 4х3 м, в основному встановлені уздовж автодоріг і в місцях великого скупчення людей.
призмавижн не відрізняється від стандартного розміру борда і має розмір 3х6 м. Особливість призматрони – динамічна зміна 3-х зображень.
цифрові білборди демонструють відеоролики.

В основному, металеві конструкції бувають односторонніми і двосторонніми, але на перехрестях можна побачити тристоронні поверхні. Рідше зустрічаються чотиристоронні борди.

Сторони стандартного рекламного бігборда у Києві діляться на «А» і «Б». Сторона «А» спрямована на основну бік напрямку руху, а сторона «Б» розташована на звороті. Не можна сказати, яка сторона буде більш виграшно виглядати, все залежить від місця установки щита.

РЕКЛАМА НА БІЛБОРДАХ КИЇВ – ПІДБІР КРАЩИХ ПЛОЩИН ВІД КОМАНДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ
Вартість реклами на білбордах в Києві залежить від безлічі чинників: розмір конструкції, місце та період розміщення. Найчастіше ціна на бігборди в центральних районах дорожче бордів, які встановлені на околицях міста. Але не лякайтеся так відразу! Команда РА «Ефект» підбере для Вас саму кращу рекламу на бігбордах у Києві, вартість яких не перевищить Ваш планований бюджет. При оренді площин на більш тривалий термін, наприклад, на річну програму Ви отримаєте відмінні знижки!