Ремонт ходової частини Renault

9-20-2021

 

Ремонт ходовой Рено в Киеве - диагностика Renault - автосервис "Машина часу"
 

 

Ходова частина Renault Sandero відрізняється надійністю, і її конструкція в основному відповідає іншим моделям Рено.  До теперішнього часу на них встановлюють випробувані часом п’ятиступінчасті мкпп типів jr5 і jr3, які, хоча і мають короткі тяги передач, відрізняються високою надійністю, в основному завдяки тросовому приводу. Також хочемо вам порекомендувати https://germesavto.com.ua/remont-khodovoyi-chastyny/ СТО “Гермес” – ремонт та обслуговування автомобілів марки “Renault” у Львові.

Трансмісійне масло в них за регламентом виробника можна не замінювати (якщо не проводиться ремонт кпп). У моделях Рено Cандеро з потужністю двигуна 103 к.с. Можлива установка роботизованої коробки передач Easy-R, а також автоматизованої коробки передач. Ремонт Рено Cандеро краще довірити професійному сервісу.

Що стосується ходової частини кросовера Stepway, то вона забезпечує хорошу відповідність нерівностям дороги, проте зважаючи на велику вагу кілька недотягує в наборі швидкості, а також в стійкості. При комплектації privilege проводиться установка антиблокуючої системи, яка включає esp-підсистему курсової стійкості з датчиком прискорення. Крім контролю рівня занесення, дана система дозволяє включити функцію захисту від перевертання, особливо актуальну в разі великої висоти кліренсу.

Розрахувати вартість Рено Cандеро у нас на сайті всього в 3 кліка

Конструкція підвісок Рено Cандеро другого покоління в основному відповідає традиційному рішенню колишніх моделей. Передня підвіска з двома прямокутними важелями і стійками забезпечена телескопічними амортизаторами і стабілізатором поперечної стійкості. У моделях степвей підвіска має підвищену жорсткість, і вдосконалену конструкцію стабілізатора. На думку фахівців, ресурс передньої підвіски Renault Sandero досягає 70 тисяч км, і при своєчасній діагностиці ніяких проблем з ними не буває, тим більше, що заміна дрібних вузлів на ній не передбачена.

Що ж стосується напівнезалежної задньої підвіски, то її відносять до розряду «невбиваних». Для модифікації Stepway передбачені масивні сайлентблоки, ресурс яких перевищує 100 тисяч км.пружність задньої підвіски забезпечується амортизаторами з потужними прокладками, стан яких потрібно періодично перевіряти, особливо при експлуатації кросовера на складних дорогах.

Це ж стосується і гальмівних механізмів, особливо барабанних гальм задньої підвіски. Навіть при справному стані рекомендується проводити їх розбирання після 60 тисяч км, а при переважному переміщенні по нерівному покриттю – після 30 тисяч км.