Реєстрація шлюбу між іноземцями

9-22-2019


Кращі умови оформлення і максимальні знижки. Багато іноземців мріють укласти шлюб в Туреччині, тому що тут знаходиться велика кількість чудових місць, пляжів, гір, курортів і великих міст. Найважливіше те, що після весілля ви відразу ж можете відправитися в медовий місяць, наприклад орендувавши приватний тур або круїз по Егейського моря. По турецькому законодавства іноземці можуть вступати в шлюб на території Туреччини. Вінчання проводиться турецькими компетентними властями. Іноземці, вихідці однієї країни можуть укласти шлюб в Туреччині в консульстві або посольстві своєї країни або в уповноважених на це місцевих органах влади.Також хочемо вам порекомендувати регистрация брака между иностранцами в Украине ЮСТ групп

У Туреччині не визнаються релігійні весілля, необхідно оформляти цивільний шлюб. Всі шлюби регулюються турецькими властями у відповідності з Цивільним кодексом Туреччини та відповідними розпорядженнями. Іноземці та турецькі піддані, які бажають укласти шлюб, зобов’язані повідомити турецькі влади про те, що вони не перебувають у шлюбі чи іншому вигляді співжиття. В іншому випадку, відповідні турецькі влади не дадуть дозвіл на укладання шлюбу. Після цього рішення пара ніколи не зможе укласти шлюб в Туреччині в майбутньому. Можливість укласти шлюб: укладати шлюб мають право лише особи, які не страждають розумовими розладами. Таким чином, люди, що страждають психічними захворюваннями, не можуть укласти шлюб. Крім того, вступати в шлюб мають право лише особи, які досягли 18 – річного віку.

Відсутність спорідненості: родичі не можуть укладати шлюб один з одним. Особа вже перебуває в шлюбному союзі: основним принципом турецької сім’ї є моногамія. Особи мають право укладати шлюби тільки після розлучення. Період очікування: розлучені жінки не можуть вступати в другий шлюб протягом 300 днів (дев’ять місяців) з дня розірвання попереднього шлюбу. Період очікування може бути накладено судовим рішенням. Хвороба: люди, які страждають на епілепсію, істерією і т. не мають права укладати шлюб. Чоловік і жінка повинні подати прохання про надання дозволу щодо укладення шлюбу в місцевий муніципалітет, на турецькому мовою – «Evlenme Beyannamesi». Паспорт, посвідчення особи або свідоцтво про народження, перекладені на турецьку мову відповідними органами влади. Довідка про стан здоров’я, видана державним медичним закладом Туреччини. Чотири фото нареченої і нареченого. Свідоцтво про можливості укласти шлюб (про сімейний стан), у якому стверджується, що особа не перебуває в шлюбі, розлучений(-а) або вдівець(-а). А також витяг з реєстру актів цивільного стану нареченого і нареченої.