Rockstar в grand theft auto online відзначить двадцятиріччя grand theft auto iii

12

Існування збірки ремастерів grand theft auto iii, grand theft auto vice city і grand theft auto san andreas вже офіційно не секрет, а оригінальній третій частині франшизи в цьому місяці виповнюється двадцять років. Термін величезний, і відзначити даний ювілей rockstar збирається всередині grand theft auto online, про що повідомила паралельно з анонсом збірки ремастерів.

Конкретними деталями святкування rockstar не поділилася, але зазначила, що гравців чекає «ціла купа особливого спорядження», в тому числі ювілейні одяг і розмальовки, які можна буде отримати в ході спеціальних подій, розтягнутих на решту осені. У подробиці нас збираються присвятити в найближчі кілька тижнів.

Нагадаємо, що збірка ремастерів офіційно носить назву grand theft auto the trilogy — the definitive edition, і повинен вийти на pc і консолях в цьому році, а на пристроях під управлінням android і ios — в наступному. Точних дат поки немає, але інсайдери впевнені, що rockstar оголосить їх 22 жовтня — в день двадцятиріччя grand theft auto iii.