Rockstar відклала запуск збірки grand theft auto: the trilogy — the definitive edition в роздробі

48

Студія rockstar games в своєму офіційному мікроблозі повідомила про рішення перенести дебют збірки grand theft auto: the trilogy — the definitive edition в роздробі на більш пізній термін.

Джерело зображень: rockstar games

Нагадаємо, до недавнього часу дебют grand theft auto: the trilogy — the definitive edition на фізичних носіях очікувався 7 грудня поточного року у версіях для ps4, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch.

Як стало відомо, роздрібний реліз grand theft auto: the trilogy — the definitive edition на ps4, xbox one, xbox series x і s тепер запланований на 17 грудня поточного року, а switch-версії — на початок 2022-го.

Причини перенесення не називаються, проте справа напевно в проблемному технічному стані оновленої трилогії, на виправлення якого, за чутками, rockstar games кидає все більше і більше співробітників.

Цифрова версія grand theft auto: the trilogy-the definitive edition дебютувала 11 листопада поточного року на pc (rockstar games launcher), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. Вчора, 30 листопада, для збірки вийшов патч 1.03.