Рольовий екшен у відкритому світі forspoken отримав новий трейлер і дату виходу

32

Видавництво square enix і студія-розробник luminous productions в рамках трансляції церемонії нагородження the game awards 2021 представили новий трейлер і дату виходу свого рольового екшену у відкритому світі forspoken.

Джерело зображення: square enix

Нагадаємо, forspoken (тоді ще під назвою project athia) була представлена на шоу the future of gaming в червні 2020 року і до недавнього часу очікувалася до релізу протягом весни 2022-го.

Як стало відомо, forspoken надійде в продаж 24 травня 2022 року для pc (steam, microsoft store, epic games store) і playstation 5. Попередні замовлення вже стартували-вартість стандартного видання становить 5719 рублів.

У комплект розширеного видання (7489 рублів) входять цифрові міні-артбук і міні-саундтрек forspoken, доповнення-приквел forspoken: in tanta we trust і ранній доступ до нього.

За сюжетом головна героїня forspoken фрей холланд потрапляє в атію (athia) — «карколомно красивий, але також жорстокий і небезпечний» регіон. Щоб вижити, протагоністці доведеться освоїти магічні здібності.

Що стосується нового трейлера, то в півторахвилинному ролику показали атію і деяких її жителів, а також насувається загрозу у вигляді небезпечного туману, що звертає людей в чудовиськ.

Роль фрей виконує елла балінська( ella balinska), а основну антагоністку — злу чарівницю прав — зіграє зірка серіалу «ходячі мерці» полліанна макінтош (pollyanna mcintosh).