“розчаруванню немає меж” – незадоволені гравці знижують рейтинг genshin impact

16

в poe тиша. Ти з дуба звалився. Кріс так обісрався з новою лігою і анальними нерфами,що купа людей зливнула, купа топових сримерів пое зливнула. Вони так злякалися, що кріс в терміновому порядку почав навіть проводити сріми, відповіді на питання. Де він намагався втирати що все не так погано, ви не розумієте.все буде круто. Ми то розуміємо що цей лисий “гравець”ніколи не бігав фул обмазані 5 орбіти карти. А потім він втирає що блін бачте персонажі занадто сильні, а давайте вб’ємо купу середніх білдів своїм тупим нерфом. Притому ,топ білди, у яких запаси шкоди мільярди, взагалі не постраждали.

Так я про це і написав, що була тиша і все було норм, поки не нерфанули банки та інше. І я мав на увазі, що до цього, особливо то скаржитися нема на що було. Я не самий вибаглива людина в світі, і тому я як грав так і граю. Так, стало важче. Але нічого страшного, буває і гірше. Хтось он скаржиться, що на др гри булочок мало підкинули. Адже все в порівнянні пізнається.

справа не тільки в грошах. Я ось грав у гру з самого старту, але зараз з серпня не заходив – тупо дістало. І мені шкода не грошей, а витраченого часу, тому що якщо розробники будуть продовжувати в тому ж дусі – то не бачу перспектив продовжувати грати в цю гру..

Так зрозуміло. Але я так вважаю, і тут зі мною, звичайно, багато хто не погодяться, що будь-яка гра, або просто розвага це в будь-якому випадку витрачений час, з якого ти користі мало витягнеш, це я тобі як барабанщик кажу, який проводив з педом “в обнімку” по 4 години в день, щоб один раз виступити і зіграти рівно.

Але тим не менш, повертаючись до ігор, хоч це і трата часу, я все одно цілеспрямовано і усвідомлено із задоволенням витрачаю його на марне проведення часу. Ну, повторюся, не всі такі як я, далеко не всі, я б сказав. Я не кажу що я геній там якийсь, або майстер, немає, просто у кожного своє сприйняття, і кожен сам виставляє цінник свого часу і у мене він низький.

Прошу вибачення, що наговорив багато зайвого.