Розкрито зміну боби фетта в новому серіалі “зоряні війни”

91

З того, що ми знаємо, схоже, що серіал « книга боби фетта » буде дійсно масштабним. І хоча lucasfilm обережні в розголошенні інформації про сюжет, можна припустити, що до початку маркетингової кампанії залишилося небагато.

Всі попередні звіти вказували на те, що « книга боби фетта » буде не третім, але другим з половиною сезоном « мандалорца », але в той же час він виявиться не менш важливим для всесвіту « зоряних воєн ». Вся справа в тому, що місце, де знаходиться титульний герой на початку серіалу, є цікавим елементом для дослідження.

Момент, коли мисливець захопив палац джабби хатта у фіналі другого сезону « мандалорца “, виявився шокуючим в цілому для персонажа, але новий звіт припускає, що один з явних ознак можливої зміни героя, полягає в його зовнішньому вигляді.

Сайт star wars news net повідомляє, що » книга боба фетта ” буде історією помсти, а головний герой буде носити нову броню під час свого хрестового походу:

З урахуванням сказаного, ми дізналися, що в серіалі боба фетт буде мстити. Він буде переслідувати всіх, хто завадив йому в минулому, а також буде шукати інших мисливців за головами. І навіть більше-він буде робити це в новій броні.

Джерела потім підтвердили, що нова броня-справжня, незважаючи на прагнення титульного героя повернути своє старе спорядження в “мандалорце », і вона буде виглядати дійсно “приголомшливо” – зокрема, завдяки фарбуванню.