Розробник friday the 13th: the game працює над грою ghostbusters

20

Ігровий портал pcgamesn вінтерв’ю з співзасновником illfonic і рекорд-продюсером рафаелем саадіком дізнався про розробку нової відеоігри за мотивами фільмів «мисливці за привидами».

Саадік, крім сольної кар’єри, є учасником групи tony! toni! toné!, автором пісень для снуп догга і beegees, а також же співзасновником студії illfonic разом з програмістом чарльзомбрунгардтом. Хоча подкаст pcgamesn був зосереджений на музиці, відповідаючи на запитання про ігри своєї компанії, саадік згадував, що студія «зараз працює над проектом по всесвіту «мисливців за привидами».

Враховуючи, що 19 листопада в прокат вийдетфільм ” мисливці за привидами: спадкоємці», нова відеогра ghostbusters була б дуже своєчасною.і студія illfonic, яка раніше розробила дві гри за мотивами фільмів-friday the13th і predator: hunting grounds, цілком може це зробити. Однак поки студія офіційно не анонсувала прийдешню гру по фільму»мисливці за привидами”.

До цих пір компанія illfonicспеціалізувалася на багатокористувацьких іграх. Її остання гра, кооперативний шутер arcadegeddon, знаходиться в ранньому доступі в epic games store.