Розробники elden ring розповіли, за які класи можна буде зіграти в рамках закритого тестування

24

Видавництво bandai namco entertainment і студія-розробник fromsoftware в офіційному мікроблозі свого рольового екшену elden ring розкрили стартові класи з майбутнього тестування.

Джерело зображень: bandai namco entertainment

Про те, що в рамках майбутніх випробувань користувачам належить взяти на себе роль вже підготовлених розробниками персонажів, було оголошено ще в жовтні, проте в подробиці до недавнього часу не вдавалися.

Як стало відомо, тестування дозволить спробувати класи воїна, зачарованого лицаря, пророка, чемпіона і кривавого вовка. Судячи з скріншотів, герої будуть відрізнятися як мінімум екіпіровкою і зброєю.

In seven days, these five brave tarnished will cross the sea of fog.# eldenring pic.twitter.com/t7snykhr3e

— elden ring (@eldenring) november 5, 2021

Варто відзначити, що представлені в рамках передрелізних тестувань ігор fromsoftware класи не завжди відповідають релізним. Так, наприклад, було з dark souls 3: з чотирьох персонажів у випробуваннях на запуску виявився доступний лише один (лицар).

Закрите тестування elden ring пройде з 12 по 15 листопада на консолях ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s. Учасників відберуть випадковим чином з подали заявку на офіційному сайті bandai namco entertainment до 1 листопада.