Розробники halo infinite на стрімі показали бій в pvp-режимі “великої командної битви”

16

Після анонсування дат проведення наступного “багатокористувацького технічного превью” по майбутньому шутеру halo infinite, розробник 343 industries поділився новими подробицями про нові варіанти прогресії, бойовий пропуск, щоденні і щотижневі завдання і провів стрім, де вперше показав бій в режимі “великої командної битви (12v12)”.

Суть представленої битви полягала в захопленні прапора противника і доставленні його на свою базу. Також нам показали одну особливу локацію на карті — печеру з лутом. Однак, щоб туди потрапити потрібно зламати код на двері, а для цього необхідно деякий час, за який гравцям потрібно спробувати не померти. Якщо ж все завершилося успіхом, то всередині спартанця чекає безліч потужних видів зброї, які зможуть допомогти змінити хід бою.

Реліз halo infinite відбудеться 8 грудня на пк, xbox one і xbox series x/s. Вже завтра стартує перший тиждень тестування, де запрошені гравці в певний час (з 20:00 по 00:00) зможуть битися між собою в арені (4v4). Режим “великої командної битви” буде доступний тільки на другому тижні тесту з 1 по 4 жовтня.