Розробники s. T. A. L. K. E. R. 2 займаються створенням ще одного неанонсованого шутера

22

Влітку 2010 року студія gsc game world анонсувала розробку гри s. T. A. L. K. E. R. 2. На той момент фанати були розпещені іграми від української студії, тому новину прийняли добре, але без ажіотажу. Вихід гри повинен був відбутися в 2012 році, ось тільки нічого подібного не сталося. У якийсь момент керівництво посварилося між собою, в результаті чого студія закрилася в 2011, і тільки через 3 роки знову з’явилася, але вже в новому складі, хоча і з колишнім власником. Довгий час gsc game world виживала тільки за рахунок старих проектів і сумнівної гри козаки 3. У 2018 році раптово повідомили, що про s. T. A. L. K. E. R. 2 ніхто не забув, а після цього майже 2 роки фанатів підгодовували криво намальованими рендерами або і зовсім фотографією батона.

На щастя, gsc game world взяла під крильце microsoft, що дозволило почати розробку ударними темпами. Вихід s. T. A. L. K. E. R. 2 намічений на весну 2022 року, але, як виявилося, в рукаві у студії є ще один сюрприз. Так, молодший брат власника студії сергія григоровича (євген) раптово заявив, що зараз частина колективу працює над неанонсованим шутером. Він відмовився від подальших коментарів, а пізніше інсайдери побачили підтвердження його словами в акаунті старшого брата на linkedin. Розробник пише, що створення невідомого проекту проходить одночасно з довгоочікуваним s. T. A. L. K. E. R. 2. На жаль, на цьому вся інформація закінчується, а розробники не дають ніяких натяків, що дозволяє зрозуміти, що це буде за проект. Крім того, немає ніяких даних термінах його виходу.

У twitter тут де розгорілося справжнє протистояння думок. Хтось запевняє, що мова йде про зовсім нову гру, яка не має відношення до всесвіту s. T. A. L. K. E. R, в той час як інші вважають, що найближчим часом нас може чекати один або кілька ремастерів для ігрових приставок нового покоління. Варіантів не так багато. З високою часткою ймовірності ведеться розробка найпершої гри серії, яка з’явилася на світ в 2007 році. Неясно, чи захочуть представники студії вносити корективи в ігровий процес, або зупиняться на графічній складовій. S. T. A. L. K. E. R.: чисте небо має низьку ймовірність на вихід в перших рядах, оскільки серед фанатів користується найменшим інтересом, а ось поклик прип’яті дуже навіть може стати першим ремастером. Поки все це ворожіння на кавовій гущі користувачів twitter, тому варто просто почекати. На щастя, під крилом у microsoft у студії gsc game world є всі шанси реалізувати намічені плани на майбутнє.