Розробники sifu розповіли про 160 прийомів: “кожен був розроблений для певної ситуації”

21

У новому закулісному відео від розробника sifu компанії sloclap розповідається про процес впровадження в гру бойових мистецтв головного героя, заснованих на реальній практиці пак мей. Директор анімації sloclap кевін роджер пояснює у відео, що розробники анімують дані захоплення реальних рухів, синхронізують дії і додають “реальні удари”, оскільки вони не дозволяють акторам бити один одного. У підсумку, “гравець повинен бути вражений кожним виконаним ним рухом”.

Експерт з бойових мистецтв бенджамін колуссі пояснює у відео, що розробка атак-це спільний процес, відкритий для імпровізації – наприклад, один прийом повинен був закінчуватися ударом ножем, але він зрозумів, що в даному контексті краще спрацює просто перерізати горло. Ніхто ніколи не говорив, що вести війну однієї людини за помсту проти легіонів головорізів буде приємно – але роджер зобов’язаний стежити за тим, щоб це завжди виглядало круто.

насправді, є близько 160 прийомів тільки для головного героя. Кожен рух був розроблений для певної ситуації. Вони повинні бути ефективними, правдоподібними і красивими. Гравець може просто кидатися і ухилятися, але він також може стильно вбивати всіх підряд. Ця ідея-серце sifu.

Sifu вийде на pc, ps4 і ps5 22 лютого 2022 року.