Розробники wow відстоюють своє рішення видалити з гри “образливий контент”

13

Для тих, кому лінь читати безліч твіттів ми постараємося коротко резюмувати суть проблеми .

  • команда розробки wow вирішила видалити частину непристойного контенту з гри: картини з напівоголеними жінками були замінені на натюрморти, привидів-жінок розбавили примарами-чоловіками, а деякі емоції змінили свій текст на більш нейтральний.
  • ком’юніті сказало: “це звичайно здорово, але ніхто про це не просив. Ідіть лагодити гру”. Деякі навіть помітили, що все це було зроблено лише для відволікання уваги від реальних проблем.
  • розробникам все це не сподобалося і вони постаралися пояснити, що це не якийсь піар хід. Люди які працюють над wow самі хотіли внести всі ці правки і робота над іншим контентом ніяк не постраждає від парочки змінених картин.

Ну а тепер безпосередньо до твіттам, авторами яких є нинішні і колишні розробники world of warcraft.

Будь ласка прочитайте. Я бачив багато (досить неприємних) коментарів від людей, які підписалися на мене / “підтримують розробників”, які кажуть, що оновлення гри це “димова завіса, щоб відвернути від реальних проблем”. Насправді ініціаторами цих змін були люди для яких wow важливий. Дуже важливий.

Наступний рейд, наступна крута фіча або поліпшення гри не не стануть жертвою даних змін. Але видалення спадщини поганих людей, а також той факт, що фідбек розробників нарешті був почутий, може помітно поліпшити багато аспектів життя співробітників.

Будучи одним з розробників wow для мене дивно бачити коментарі в дусі”ніхто про це не просив”. Тому що про це просили самі розробники. Якщо ви підтримуєте творців ігор, то не забувайте, що у них теж є думки щодо інклюзивності в іграх.

Якби це була “димова завіса”, то дані зміни стали б рекламувати. Той факт, що ви про них дізналися, це заслуга парочки датамайнерів. Висловлювати своє невдоволення діями “команди 2”, тільки тому, що у нас є корпоративні владики, які не хочуть прислухатися до наших, цілком обґрунтованих, колективних вимог це… Ваш вибір.

Уявіть собі світ, в якому ви погодилися викинути сміття, але незадоволені тим, що, коли хтось позбавляється від його залишків. Якщо ви хочете очистити дерьмо, то вам потрібно взяти лізол і дезінфікуючий засіб, інакше воно продовжити смердіти. Часом я зовсім не розумію деяких людей.

Я можу з упевненістю сказати, що дані зміни не були вимогою топ-менеджменту. Вони виникли з вимог самих розробників.