Сайт для компанії по прибиранню приміщень

5-1-2018

Клінінгова компанія – це компанія, що надає послуги з прибирання приміщень. Назва компаній утворилося від англійського слова clean, що значить чисто, прибрано. Дуже зручно скористатися послугами клінінгової компанії, які проведуть професійну прибирання спеціальними миючими і чистячими засобами, якщо необхідно, з використанням спеціального обладнання, в чітко встановлені строки. Рекомендую замовити http://bleck.kiev.ua/uborka-kvartir по доступній ціні

Клінінгові компанії надають якісні професійні послуги з прибирання офісних приміщень, які на рівень вище, ніж послуги звичайних прибиральниць.

Як і будь-яка компанія, клінінгова компанія потребує клієнтів. Для хорошої і прибуткової роботи таку компанію потрібно розрекламувати або як стало модно говорити «розкрутити». Оптимальним варіантом реклами і недорогим є створення сайту. Що необхідно враховувати при створенні сайту такою специфічною компанії?

По-перше, потрібно чітко виділити цілі сайту. Буде він інформаційним, або на сайті можна буде оформляти замовлення на прибирання, або ж сайт буде у вигляді невеликої візитки компанії. Далі необхідно проаналізувати можливу цільову аудиторію сайту. Його важелі потрібно направити в ті компанії, які найбільше потребують в клінінгових послуг. Тобто сайт повинен піднести інформацію для тих компаній, з якими б ви хотіли співпрацювати.

Зазвичай послугами клінінгових компаній користуються у великих торгових центрах, гіпермаркетах, офісах, житлових багатоповерхових будинках, тобто там, де проста прибиральниця не впорається з обсягом роботи. Так, наприклад вікна на висотній будівлі зовні необхідно мити тільки при наявності спеціальної техніки, яка є в клінінгових компаній або вони орендую таку техніку.

Дуже просто шукати інформацію в інтернеті. Багато людей користується пошуком послуг в інтернеті. Тому хороший сайт – одна з складових успіху клінінгової компанії. Варто потрудитися і створити максимально інформативний сайт для наявних і потенційних клієнтів. Реклама в інтернеті має багато переваг. І сайт про клінінгової компанії може бути головним інструментом для залучення клієнтів.

Навіть сайт-візитка з мінімальною кількістю сторінок може надати необхідну для користувача інформацію. На сайті можна описати інформацію про компанії, робітники, засоби і способи збирання, терміни прибирання та вартості послуг. Також ваші клієнти можуть залишати відгуки про отримані послуги, що дає вам можливість отримати додаткову рекламу.