Santa monica studios опублікувала новий концепт-арт god of war: ragnarok у своєму instagram

21

Santa monica studios ділиться різними тизерами майбутнього ексклюзиву для playstation, god of war: ragnarok. Одне з зображень, нещодавно опубліковане в instagram, натякає на різні аспекти світу рагнарока, включаючи світового змія, вовків і знайомий шолом.

Концепт-арт god of war: ragnarok, яким santa monic studios нещодавно поділилася в своєму instagram, показує світового змія, відомого як йормунгандр, замороженого під льодом. Область навколо змія покрита тріщинами, що дозволяє припустити, що гігантський змій може злегка погойдуватися. Хоча santa monica studios не обговорювала роль світового змія в god of war: ragnarok, гравцям, можливо, доведеться звільнити його з крижаної гробниці.

Велика розбита статуя підноситься над храмом біля відкритої частини йормунгандра. Хоча ворони поблизу змусили деяких фанатів подумати, що це тизер фрейя або одіна, насправді це розбита статуя тіра. Нижня частина статуї все ще збереглася після подій оригінальної god of war, але більша частина статуї була зруйнована.

Три ворона кружляють навколо шолома, що лежить на льоду. Цей шолом, мабуть, належить статуї тіра і впав на лід після руйнування решти статуї. Судячи з того, що santa monica studios вже показала в god of war: ragnarok, тир буде відігравати важливу роль в сюжеті гри.

На гладкому льоду біля голови світового змія стоять сани, прив’язані до пари вовків. Кратос буде рухатися по крижаних ландшафтах god of war: ragnorok на подібному транспортному засобі на додаток до човна, вже знайомої шанувальникам бога війни по першій грі. Так само в гору, де лежить тіло йормунгандра, вдаряє блискавка, що вказує на місцезнаходження тора в грі.