Savings.com: лише 40% користувачів windows знають про існування windows 11

16

Згідно з недавнім звітом savings.com, майже 40% користувачів windows абсолютно не знають про windows 11 і її майбутній випуск на наступному тижні. Майже половина користувачів, які знають про windows 11, ще не вирішили, чи будуть вони продовжувати використовувати windows 10 або встановлять windows 11.

Savings.com опитано 1042 людей, що живуть у сполучених штатах, які використовують windows як основну операційну систему, щоб дізнатись, скільки з них знають про нову ос microsoft. Учасників запитали, чи знають вони про windows 11, чи відповідає їх пк системним вимогам і які особливості ос їм найбільше подобаються.

Тільки 38% учасників заявили, що їм відомо про прийдешні серйозні зміни в ос, при цьому 45% з цієї групи не знали про випуск windows 11 в жовтні. Крім того, лише третина користувачів знала, чи може їхня система відповідати системним вимогам windows 11.

Коли їх запитали про улюблені функції, більшість просто не знали, яка функція їм найбільше подобається в windows 11. Найбільш популярним нововведенням стала можливість запускати додатки для android. На другому місці-новий користувальницький інтерфейс microsoft, а на третьому – функції, пов’язані з геймінгом.