Cтворення і просування сайту

2-1-2021
SEO - просування сайту в Інтернеті під ключ | IT-Kitchen

 

 

 
 

Як правило, всі звикли спочатку займатися розробкою сайту, а потім починати його просування (seo). Але існує спосіб стартувати роботи зі створення сайту і роботи з просування паралельно. Також хочемо вам порекомендувати seoware.ua створення і просування сайту.

Може виникнути обґрунтоване питання – що просувати, якщо сайту ще немає. Однак є ряд робіт по seo на початковому етапі, які не мають на увазі відразу внесення змін на сайт.

Пропонуємо ознайомиться з порядком робіт при паралельній розробці та сео-просуванні сайту.

1. Старт робіт

У стандартні роботи на даному етапі входить:

Оптимізатор в цей час займеться розробкою семантичного ядра і формуванням seo-плану. Результатом його підготовки будуть рекомендації (або вимоги) оптимізатора щодо формування структури сайту і системи навігації – меню. Коли підбір семантики відбувається на першому етапі розробки сайту, то всі нюанси, необхідні для просування, враховуються і відразу впроваджуються. Надалі не буде необхідності переробляти всю структуру з нуля.

2. Проектування / встановлення шаблону

Поки розробники займаються:

Оптимізатор сформує стратегію просування. Сайту ще немає, але ми вже знаємо, як його будемо просувати – які запити на яких сторінках, який додатковий функціонал потрібен на посадочних сторінках, виходячи з аналізу конкурентів.

Також оптимізатор на даному етапі визначить транзакційні шляхи і точки конверсії. Попередні пункти seo-робіт дозволяють визначити основні вхідні сторінки сайту і приблизну послідовність кроків відвідувача до цільових дій і сторінок, де відбуваються транзакції або макроконверсії.

3. Наповнення та верстка

Технічні фахівці зайняті:

В цей час оптимізатор може налаштувати системи аналітики. За вже підготовленою карті цільових дій налаштовується відстеження мікро – і макроконверсій сайту, заздалегідь готуються фільтри для відсіювання відвідувань співробітниками компанії замовника і підрядника.

І проводить базову оптимізацію сайту, яка за підготовленим seo-планом відбувається до того, як сайт буде опублікований в мережі. В результаті після публікації сайт вже мають базову оптимізацію і швидше починає індексуватися пошуковими системами, які більше цінують підготовлені нові сайти.

4. Запуск проекту

В цілому для сайтів з товарами краще формувати структуру, групуючи товари. Далі базисний каталог можна доповнити сторінками про доставку, оплату, відгуками і т.д. А ось для сайтів, де немає товарів, наприклад блогів або сайтів послуг, паралельне створення і просування дуже підходящий варіант.

По-перше, тому що у кожної послуги кілька назв і ви ніколи не можете бути впевненими, які з них запитують частіше.

По-друге, користувачі можуть запитувати не тільки саму послугу або напрямок, але і її ж з яким-небудь нюансами. Якщо оптимізатор не запропонує вам створити сторінку з таким нюансом, то найімовірніше ви недоотримаєте трафік.

По-третє, якщо ви впевнені, що сео буде вашим основним джерелом трафіку, то краще відразу підлаштовувати ресурс під його вимоги. Це стосується в першу чергу блогів та інших інформаційних ресурсів.

В цілому, якщо ви маєте намір створювати сайт, то в першу чергу вирішувати вам, чи готові ви почекати трохи більше, щоб відразу адаптувати його під пошукові системи або вам потрібен сайт якомога швидше. Цей вибір в першу чергу залежить від цілей бізнесу.

У будь-якому випадку ви можете зв’язатися з командою seoware і ми підтримаємо ваше рішення або запропонуємо найбільш оптимальний варіант.