Сервіс apple fitness + скоро прийде в росію

27

Буквально недавно apple випустила оголошення, що їх сервіс fitness+ зовсім скоро стане доступний ще в ряді країн. У їх число увійшла і росія.

Fitness+ – відносно молодий сервіс для самостійних домашніх занять спортом. Вперше він був представлений користувачам рівно рік тому-15 вересня 2020 року, а активно запущений в роботу був в кінці 2020 року. Першими оцінити роботу програми змогли жителі сша, великобританії та канади. Тепер же до кінця нинішнього року до їх числа зможуть приєднатися і користувачі з росії, а також з ще 14 країн.

Крім залучення нових користувачів, сервіс може похвалитися і трохи більш розширеним функціоналом. З 27 вересня в fitness + стануть доступні заняття за програмою пілатесу, програми для медитації, а також тренування для майбутнього зимового сезону. Основний упор в них робиться на вправи з зимових видів спорту, розрахованих на зміцнення м’язів, підвищення витривалості і розвиток почуття балансу. Крім цього розробники обіцяють скоро додати можливість групових тренувань, в яких зможуть брати участь до 30 осіб.

Для підключення apple fitness+ потрібна наявність apple watch series 3 або новіші версії. Працювати вони повинні спільно з iphone 6s або більш свіжими версіями смартфонів від apple.