Sherlock holmes chapter one і правда надійде в продаж 16 листопада, але тільки на пк і консолях нового покоління

19

Як було обіцяно, 16 вересня студія frogwares відповіла на «один з найпопулярніших питань» про свою детективну пригоду sherlock holmes chapter one — коли саме воно виходить.

Джерело зображення: epic games store

Нагадаємо, реліз sherlock holmes chapter one очікувався восени поточного року, проте за кілька днів до офіційного оголошення заповітна дата з’явилася в microsoft store — 16 листопада.

Витік підтвердився: sherlock holmes chapter one і правда вийде 16 листопада. У призначений день гра з’явиться на pc (steam, gog, epic games store), ps5, xbox series x і s, а до ps4 і xbox one добереться через кілька тижнів.

Попередні замовлення sherlock holmes chapter one вже стартували, але поки тільки на пк і консолях xbox. За ранню покупку в подарунок дають вікторіанський набір новачка і копію sherlock holmes: crimes and punishments.

На вибір гравцям доступно два видання:

  • стандартне – 1699 рублів (steam, gog, egs) або $23 (xbox);
  • розширене з сезонним абонементом в комплекті – 2199 рублів (steam, gog, egs) або $30 (xbox).

До того ж розробники провели 7-хвилинну геймплейну демонстрацію sherlock holmes chapter one. У ролику показали процес розслідування і бойову систему (битви при бажанні можна буде відключити зовсім).

Нагадаємо, в sherlock holmes chapter one гравці перевтіляться в 21-річного шерлока холмса, який на пару з загадковим джонатаном розслідує смерть своєї матері. У грі присутній відкритий світ з побічними місіями і секретами.