Що робити, якщо поточний оператор відмовив мені у перенесенні номери?

5-17-2019

Что делать, если текущий оператор отказал мне в перенесении номера?
Проведене тестування можливості зміни стільникового оператора зі збереженням номера (MNP) показало гнітючі результати. Стільникові оператори не віддають абонента конкурентам.
Також хочемо вам порекомендувати специальный сайт
Принцип MNP заробив у Росії з 1 грудня. В цей день, як пише CNews, журналіст відправився в салони зв’язку всіх трьох вищезгаданих операторів, щоб перенести номера до конкурентів. Номер МТС він хотів перевести в ). За 8 днів кореспондента погодився прийняти у свою мережу тільки , який у письмовій формі попередив про можливі проблеми з вхідними дзвінками. Вже тоді стало зрозуміло, що процес MNP нагадує лотерею. Далі за процедурою оператор – реципієнт (той, до якого хоче перейти абонент) зв’язується з центральною базою даних — ЦНИИС, а через неї — з оператором – донором, від якого йде абонент. Потім реципієнт протягом тижня повинен надсилати абоненту SMS про результати перевірки його заборгованості перед поточним оператором, перевірки персональних даних і, нарешті, підтвердження самого переходу.
За фактом, SMS приходили тільки від . Оператор поінформував про початок процесу перекладу номери і зазначив, що абонент може відмовитися від переходу в іншу мережу, звернувшись в офіс. У компанії уточнили, що МТС не прислав їм підтвердження персональних даних абонента. В — не відповів їм у строк, з – за чого ЦНИИС анулював заявку. У регіонах ситуація не краща: джерело в Tele2 стверджує, що близько половини заяв на переказ у їх мережі були анульовані через відмови операторів – донорів. Правда, ще не все втрачено. Він довго розповідав про те, що компанія готова до MNP, а от партнери — немає, у зв’язку з чим переклад і не відбувся. Він запропонував автоматично подати нову заявку з більш пізньою датою перенесення — 9 січня. У МТС також повідомили, що заявка на переказ до них буде автоматично дублюється, і після нового року переклад все ж таки здійсниться. За підсумками понеділка був здійснений переклад 8 абонентів, одним з них став абонент челябінського Tele2, який перейшов .
Приєднуйтесь до нас у Twitter, ВКонтакте, Facebook, або через RSS, щоб бути в курсі останніх новин зі світу Apple, Microsoft і Google.