Що робити, якщо не заряджається планшет

79

Планшет раптово перестав заряджатися або заряджається некоректно (занадто довго, не повністю, швидко розряджається після повної зарядки і т. П.) – що робити в такій ситуації? по-перше, заспокоїтися. По-друге, ознайомитися з можливими причинами подібних змін, доступними домашніми засобами їх усунення і корисними супутніми рекомендаціями. Саме це вам пропонується зробити далі.

Чому планшет може перестати заряджатися?

корисна порада! попередньо перевірте, заряджає адаптер інший планшет і поповнюється акумулятор вашого гаджета при підключенні до нього стороннього справного зарядного пристрою – це звузить пошуки.

Повний перелік причин, через які планшет може перестати заряджатися, наведено далі.

1. Проблема з кабелем. Найпоширеніша причина. Зберігайте дроти в туго стягнутому стані? результат очевидний. Найчастіше дроти перегинаються і ламаються в місці входу кабелю в штекер зарядного пристрою. Можна спробувати спаяти пошкоджені контакти самостійно, але краще відразу купити новий шнур – надовго подібних латочок все одно не вистачає.

2. Проблеми з адаптером. Не менш поширена причина. Найчастіше зустрічається у користувачів, які проживають в квартирах/будинках з нестабільними електромережами. Для вирішення, знову-таки, доведеться купувати новий адаптер.

3. Поломка акумулятора. Для перевірки його працездатності, досить підключити до планшета інший робочий зарядний пристрій. Якщо батарея не реагує, доведеться купувати нову, т. К. Ремонт наявної призведе до істотного зниження її надійності, та й взятися за таку роботу погодиться далеко не кожен майстер.

4. Поломка роз’єму. Перевірити, знову-таки, можна, підключивши до планшета 100% робочий зарядний пристрій. Рішення зводиться до заміни порту. Зроблять в будь-якій спеціалізованій майстерні.

5. Проблеми з контролером живлення. Цей елемент внутрішньої “начинки” планшета відповідає за роботу системи живлення. У разі його поломки, акумулятор заряджатися не буде або ж його запаси будуть поповнюватися некоректно.

6. Проблеми з боку операційної системи. В даному випадку допоможе або скидання налаштувань до заводських, або перепрошивка пристрою.

Що робити з планшетом, що не заряджається?

Як зазначалося, знайти проблему, що призвела до даної поломки можна методом виключення.

Проблема може бути не тільки в адаптері і в самому апараті, а у вашій мережі, наприклад, маленьке напруга, або не стійка напруга в мережі. Все це може пошкодити зарядний пристрій в слідстві чого, воно може працювати не коректно, або зовсім перегоріти.

Якщо у вас вдома є приладу для виміру напруги, то ви можете перевірити “струм” по інструкції нижче, але будьте обережні!

Для початку заміряйте напругу в мережі. У цьому вам допоможе мультиметр. Якщо напруга відхиляється від рекомендованих 220в більш ніж на 5в, працездатність зарядного пристрою може порушитися (йому буде не вистачати потужності або воно згорить), через що планшет і перестане заряджатися.

За допомогою того ж мультиметра перевірте показник вихідної напруги на зарядному пристрої і зіставте його з цифрами, наведеними на корпусі адаптера. Відхилення показників вище допустимих меж свідчить про поломку адаптера.

Далі потрібно перевірити напругу на виході кабелю. Для цього підключіть його до адаптера і виконайте перевірку за допомогою мультиметра. Якщо на виході кабелю відзначається більш низька напруга, ніж на виході адаптера, проблема в першому. Додатково можете продзвонити шнур. Якщо продзвонюється – все в порядку. Кабель можна перевірити і без даного апарату – досить підключити через нього планшет до комп’ютера/ноутбука.

з адаптером і кабелем все нормально? скидання налаштувань не допомогло виправити ситуацію? проблема в апаратній частині планшета. Вирішити її допоможе лише кваліфікований співробітник сервісного центру.