Що таке адміністрування серверів

9-29-2021

Адміністрування серверів

 

Компанія тов «soft-den» – це широкий спектр послуг в області it-супроводу бізнесу, включаючи і послуги з адміністрування серверів. Також хочемо вам порекомендувати послугу з адміністрування серверів подробнее. Системні адміністратори нашої компанії володіють не тільки профільною освітою, а й досвідом вирішення завдань будь-якої складності.

Віддалене адміністрування серверів в ” soft-den– це:

  • початкове налаштування сервера для вирішення завдань вашого бізнесу, з підключенням до системи управління та моніторингу;
  • визначення політики безпеки та її налаштування;
  • своєчасне оновлення пз;
  • антивірусний захист і захист від спаму;
  • захист від ddos атак;
  • налаштування операційної системи для забезпечення максимальної продуктивності;
  • стрес-тестування;
  • налаштування резервного копіювання;
  • моніторинг роботи віддаленого сервера 24/7.

Адміністрування серверів в компанії soft-den

 

Для уточнення цін та інших питань щодо адміністрування серверів ви можете зв’язатися з нами за телефоном

 

Для забезпечення стабільності і безпеки роботи сервера не обов’язково мати в штаті фахівця з адміністрування – ми пропонуємо скористатися нашою послугою абонентського обслуговування сервера. Віддалене адміністрування серверів в “ланфікс” – бц румянцево, дозволить вибрати найбільш оптимальний варіант обслуговування-безперервний моніторинг, розширену або повну підтримку сервера. Крім того, можна вибрати погодинну оплату адміністрування сервера, якщо ви в змозі підтримувати його функціонування своїми силами, але періодично потребуєте вирішення особливо складних проблем.

Ціна на послугу організації адміністрування сервера

Ціни на послуги адміністрування серверів в нашій компанії обумовлюються перед виїздом фахівця, тому ми прагнемо попередньо з’ясувати обсяг і специфіку робіт.

Вартість години роботи системного адміністратора сервера становить 2500 рублів. Первісна базова настройка сервера-2000 рублів/год.

При необхідності тонкого налаштування пз або вирішення проблем з пз, настройку якого виконували інші, ціна обговорюється з урахуванням складності робіт.

При замовленні абонентського обслуговування ціна на послугу в місяць буде залежати від обраного пакету послуг (моніторинг, розширена або повна підтримка сервера). Кожен пакет включає певний час і перелік робіт.

Наші переваги віддаленого адміністрування серверів

Системне адміністрування сервера від “soft-den” забезпечить високий ступінь безпеки, супроводжується повноцінним документуванням дій, а ваш фахівець буде на зв’язку в будь-який час, щоб оперативно віддалено вирішити виниклі проблеми з сервером. Ці переваги роботи з нами гарантують безперебійне функціонування сервера вашої компанії.

Потребуєте коректної і продуктивної роботи сервера? зв’яжіться з нами, і ми зробимо вам індивідуальну цінову пропозицію, оптимальну для вирішення всіх робочих завдань.