Що таке ip камера

10-20-2020

У чому переваги IP пристроїв?

1. Мережева камера з вбудованим IP-сервером для передачі отриманого зображення не потребує прямому підключенні до комп’ютера або будь-яким іншим апаратним або програмним засобам. IP-камера може працювати автономно. хочемо порекомендувати почитать про   установка видеонаблюдения 

2. При використанні цифрових каналів передачі даних багаторазово зростає стійкість, що безпосередньо впливає на якість зраджувати зображення. Так само на якість зображення впливає роздільна здатність камери: аналогові системи транслюють зображення з роздільною здатністю близько 480х640 пікселів, у IP-камер часто зображення транслюється з дозволом 1024Х768 і більш. Ці показники безпосередньо впливають на деталізацію і якість переданої картинки. рекомендуємо замовити  Системы безопасности 

3. У разі якщо місце кріплення камери недоступно для прокладки кабельної мережі, IP-камера може бути підключена через Wi-Fi з’єднання. Варто однак врахувати, що такий спосіб підключення накладає деякі обмеження, так як якість сигналу безпосередньо залежить від дистанції між IP-камерою, Wi-Fi точкою доступу і передавальної середовища – пряма видимість, міжкімнатні перекриття або капітальні стіни.

4. Доступ до IP-відеокамери можливий з будь-якого комп’ютера в локальній мережі та мережі Інтернет.

5. Не потрібно додатково прокладати дроти – використовується вже існуюча комп’ютерна мережа. Прямо на її базі можна побудувати систему відеоспостереження. Харчування на камеру також подається за єдиним мережевого кабелю.

6. Трирівневий датчик руху відеокамери дозволяє записувати відео і звук тільки в ті моменти, коли це необхідно.

7. Передача інформації по мережі відбувається в зашифрованому вигляді, що дозволяє уникнути перехоплення або підміни переданої інформації, що дуже актуально для охоронних систем відеоспостереження.

8. Оцифровка зображення відбувається в камері, що дає можливість розвантажити центральну обладнання системи відеоспостереження та зайняти його рішенням інших нагальних завдань. Детектування і запис в IP-системах може здійснюватися децентралізовано.

9. IP системи легко реконфигурируется і переносяться. Система відеоспостереження монтується на час будівництва, а потім переїжджає на новий об’єкт і т.д.

10. Є ряд моделей IP-камер, що мають слот для sim-карти. Такі камери не тільки записують і транслюють сигнал в мережі 3G, а й виконують команди, послані на неї у вигляді sms-повідомлень.