Що таке столовий сервіз?

4-30-2020
Столовый сервиз из 30 пред. Luminarc Everyday G5520

Це набір посуду, який включає в себе від шести до дванадцяти предметів, витриманих в одному стилі. Вибору сервізу, як раніше, так і зараз приділяється особлива увага. І від цієї, здавалося б, незначної дрібниці залежить не малий успіх заходу. Також хочемо вам порекомендувати https://i-posud.com.ua/catalog/stolovaya-posuda/ Інтернет-магазин посуду i-posud.

Існує поняття, що на синіх сервізах зазвичай подають курку, а на червоних – м’ясо. Трапляється таке, що сервіз стає прикрасою в шафі і абсолютно не використовується за призначенням.

Призначення столового сервізу.

Величезна кількість різноманітних наборів може збити з пантелику, що визначився на перший погляд, покупця. Порцелянові, керамічні, скляні, з малюнком і однотонні, їх так багато зараз на прилавках, що неможливо зупинити погляд на одному. Тоді слід виходити, для яких цілей призначена посуд. Якщо сервіз буде використовуватися постійно для сімейних трапез, то краще придбати за середньою вартістю, виконаний з кераміки або скла.

Але, якщо сервіз необхідний для будь-якого свята, або його набувають як подарунок, то краще взяти фаянцевий або фарфоровий. Відповідно, ціна на нього буде вище. Вартість також, найчастіше, залежить від якості матеріалу і наявності малюнка.

На скільки персон розрахований сервіз?

Якщо посуд вибирається для щоденного використання, то варто придбати набір на шість персон. Багато сервізи мають не часто використовувані в побуті прилади, такі як Соусниця, молочниця і ін. У багатьох магазинах надається можливість покупцеві самому сформувати необхідний набір.

Сервіз й інтер’єр

Слід пам’ятати, що сервіз є невід’ємною частиною інтер’єру того приміщення, в якому він буде використовуватися. Він може гармонійно його доповнювати або ж стати помітним плямою, що псує основний вид.

Декоративне покриття сервізу грає важливу роль при його виборі. Воно повинно бути однаковим на всіх приладах, без розмиті або промальованих ділянок. На поверхні посуду не повинно бути сторонніх вкраплень, здуття або горбків. У однотонного набору колір всіх предметів повинен бути однотонним і рівномірним.

Хочете купити якісний столовий сервіз, але не знаєте, де можна це зробити? Основним напрямком діяльності інтернет-магазину i-posud є продаж посуду. У тому числі до продажу представлені столові сервізи таких відомих марок, як ROSENTHALL (Німеччина), NORITAKE, ROYAL PORCELAIN, NARUMI (Японія), CONCORDIA LESOV (Чехія) та інші. Перейшовши за посиланням на сайт i-posud.com.ua ви зможете більш детально переглянути каталог пропонованої до продажу посуду і придбати гарний і якісний столовий сервіз.