Sjomarke від ikea перетворює будь-який стіл в бездротову зарядку [відео]

21

Компанія ikea представила фірмовий бездротовий зарядний пристрій під назвою sjomarke. Його можна інтегрувати практично в будь-який наявний стіл, дозволяючи таким чином заряджати смартфони та іншу техніку без видимих кабелів.

Меблі з вбудованими котушками для бездротової зарядки для ikea не в новинку. Але зараз компанія представила аналогічне рішення, що не вимагає від користувача міняти обстановку вдома або в офісі. Нова бездротова зарядка sjomarke кріпиться під столом або до нижньої частини будь-якої горизонтальної поверхні, наприклад, тумбочки або комода. Це дозволяє уникнути захаращення столу додатковими пристроями і проводами.

Прикріпивши sjomarke на двосторонній скотч або гвинтами, які йдуть в комплекті, можна зробити її зовсім непомітною. При цьому місце розташування зарядки відзначається на столі невеликий наклейкою, завдяки чому користувач завжди буде знати, куди необхідно розмістити «сів» смартфон, розумні годинник або навушники. Максимальна потужність sjomarke становить 5 вт.

Згідно з рекомендаціями ikea, поверхня, до якої кріпиться бездротова зарядка, повинна бути виготовлена з дерева, скла або пластику, а її товщина становити від 8 до 22 мм.

Sjomarke надійде в продаж вже в наступному місяці за ціною $40.