Skate party 3 1.8.1

43

skateboard party 8 —&>- знову повернулася, після другої версії популярної спортивної серії ігор тепер з вами братиме участь професійний скейтер грегорі. Тепер завдяки skateboard party 3 ви можете насолодитися катанням на скейті на своєму мобільному пристрої! вставайте на дошку, вивчайте нові трюки і покращуйте свої навички у восьми абсолютно унікальних місцях.

Грайте з друзями в режимі онлайн-мультиплеєра або кидайте виклик скейтерам з усього світу в таблицях лідерів. Виконайте більше 70 завдань рівня, заробіть досвід і екіпіруйте свого улюбленого скейтера найновішим і крутим спорядженням. Вибирайте одяг, взуття, дошки траки і колеса фірмових брендів.

режим кар’єри. виконайте більше 70 завдань рівня, щоб розблокувати нові предмети і місця. Заробіть досвід, щоб вдосконалити навички свого улюбленого скейтера. Це дозволить вам краще грати і отримувати більше очок.

вільне катання. практикуйтеся і покращуйте свої навички без будь-яких обмежень у часі.

мультиплеер. запросіть друзів на скейтборд-битву, і подивимося, хто зробить найкрутіші трюки! розкажіть і похваліться друзям своїми результатами в twitter.

величезний вибір. ви можете вибрати одного з 16 скейтерів і екіпірувати їх спорядженням на свій смак. У грі величезна колекція одягу, взуття, дощок, траків і коліс, в тому числі продукція фірм osiris, onnit, nectar, jammypack, fkd bearings і darkstar.

вчіться кататися на скейті. у грі ви можете вивчити 40 унікальних трюків і тисячі комбінацій. На початку, а також безпосередньо під час гри, проходите нові інтерактивні курси. Виконуйте самі божевільні комбо і послідовності трюків, щоб отримати вражаюче рекордну кількість очок, заробити досвід і зробити собі ім’я.

контролер гри. гра сумісна з більшістю доступних ігрових контролерів.

настроюється управління.

Нова, повністю настроюється система управління для створення власної розкладки кнопок. Використовуйте режим управління для правші або лівші, вибирайте встановлену розкладку управління або створюйте власну. Використовуйте за бажанням аналоговий джойстик або акселерометр. Регулюйте затягування трак, щоб змінювати чутливість до повертання.

безліч особливостей

 • підтримка пристроїв останніх поколінь і оптимізація для дисплеїв з високою роздільною здатністю.
 • наявність режиму онлайн-мультиплеєра для гри по мережі з друзями або іншими скейтерами.
 • нова, повністю настроюється система управління. Відрегулювати можна все!
 • вивчення більше 40 унікальних трюків і створення сотень комбінацій.
 • безліч місць для катання, включаючи парк ос рампс, пляж у венеції, китайський квартал, сан-франциско, москву, музей природи, дренажну канаву і середньовічну площу з мега-рампою.
 • зробіть свого скейтера або дошку унікальними, завдяки величезній кількості ексклюзивних предметів, включаючи одяг, взуття, траки і колеса фірмових брендів.
 • грайте часто, щоб заробити досвід і вдосконалити навички скейтера. Досягніть всі цілі рівня для грега, щоб отримати максимальний потенціал.
 • поділіться результатами з друзями в twitter.
 • розширений саундтрек з піснями груп chaos delivery machine, we outspoken, voice of addiction, templeton pek, sink alaska, pear, closer і melodic in fusion.
 • можливість покупки очок досвіду або спеціальних предметів прямо в додатку.
 • доступність на наступних мовах: англійською, французькою, німецькою, італійською, іспанською, російською, японською, корейською, португальською та китайською.

про грега луцька

Родом з середнього заходу, грег переїхав до західної каліфорнії в 18 років і зайнявся скейтбордом професійно. Він прославився особливою технікою катання, завдяки якій здобув незліченну кількість перемог у змаганнях по всьому світу.

увага! додаток вимагає установки кеша :