Скін санта-клауса з’явиться в battlefield 2042, і деякі гравці не в захваті від цього

32

Останнє оновлення battlefield 2042, можливо, випадково, розкрило деякі майбутні скіни для гри. І багато гравців, схоже, не дуже задоволені тим, що образ “діда мороза” додадуть в шутер.

Оновлення №3 для battlefield 2042 додає щотижневі місії, покращує користувальницький інтерфейс меню і вносить більше 150 виправлень в ігровий процес, але, схоже, воно також включає ряд нових косметичних предметів. Фанати незадоволені і вважають, що деякі з скінів не вписуються в серйозний антураж гри.

На момент написання новини скіни були видалені з публічного доступу, так як, по всій видимості, були представлені занадто рано, але реакція на скін father winter, зокрема, вже була бурхливою з боку багатьох гравців.

На reddit thehuscarl написав:

я ніколи не бачив такого дивного поєднання тонів в грі. Це дійсно дуже дивно, я б із задоволенням подивився на обговорення дизайну, які велися.

В твіттері doginsuit написав:

як настрій має бути веселим і легковажним, коли у вступі намагаються втлумачити про не відбувся державі, мільярди неплатників і руйнівні наслідки зміни клімату? якщо вони хотіли зробити гру з кумедними, дитячими скінами-це не повинна була бути battlefield.

Зрозуміло, у цієї історії є дві сторони: одні кажуть, що гравцям, які не підтримують нереалістичні скіни, слід просто не застосовувати їх. На reddit ozner55 написав:

грі в цілому просто потрібно трохи більше контенту. Навіть якщо це буде дурна різдвяна фішка, я не проти. До наявності нових речей, які можна розблокувати, я ставлюся позитивно.

Багато хто порівняв цей підхід з fortnite та іншими іграми, в яких регулярно з’являються дивні косметичні засоби, і багато фанатів, схоже, сподівалися, що це не перейде в останню версію battlefield. Поки неясно, чи буде це одиничне доповнення до зимових свят або dice планує з часом випускати більш незвичайні скіни. Але початкова реакція, ймовірно, викликала більше розбіжностей, ніж розраховували розробники.