Сліди нарукамі в genshin impact: як почати і пройти

102

В genshin impact сліди нарукамі є завданням світу інадзуми, в рамках якого вам потрібно буде допомогти кішці неко в пошуках настоятельки на ім’я хібікі. Сам квест не дуже складний, однак, для його отримання необхідно виконати певні умови. Додамо, що за проходження цієї місії видається досягнення «вона і її кішка».

Як почати квест» сліди наруками “

Для цього вам належить виконати ряд певних умов, а саме:

  • пройдіть світовий квест під назвою» мисливці за грозами сейрая”, в рамках якого ви і познайомитеся з пухнастою подругою.
  • завершіть квестовий ланцюжок “кішка неко”, в якій нові місії видаються кожен календарний день.
  • виконайте щоденні доручення неко “котячі сліди«,» генеральне прибирання в святилище «і» запах риби”, причому перші два, швидше за все, доведеться пройти, як мінімум, по 2 рази.

Найскладніше вам буде розібратися з третьою вимогою, так як доручення в грі видаються випадковим чином. Однак можна трохи підвищити ймовірність випадання необхідного завдання, вибравши інадзуму в графі бажаних регіонів в довіднику шукача пригод.

Після завершення потрібних комісіонок над неко повинен з’явитися синій знак оклику. Поговоріть з нею, щоб взяти необхідне завдання.

Проходження завдання «сліди наруками»

Відправляйтеся в великий храм нарукамі

Після розмови з пухнастою приятелькою телепортуйтеся до маєтку камісато, розташованому на острові нарукамі. Слідуйте за квестовим маркером, щоб дістатися до дерев’яної арки, під якою відбудеться ще одна бесіда з неко.

Тепер можете переміститися в сам храм на вершині гори. Пройдіть до центральної майданчику біля дерева і знову поспілкуйтеся з кішкою. Далі вам необхідно буде розпитати про все жрицю на ім’я інаги хотомі, що стоїть неподалік.

Поверніться на сейрай разом з неко

Отримавши потрібну інформацію, покиньте храм, знову відправившись до маєтку камісато. Після невеликої кат-сцени погодьтеся відвезти кішку назад. Повертаємося в її святилище і знову розмовляємо з тимчасовою настоятелькою.

На цьому завдання завершиться, а ви отримаєте в нагороду 100 очок пригод, 5 досвіду героя і 20 000 мори. Крім того, ви відкриєте секретний трофей інадзуми, за який дають 5 каменів витоку.

Читайте також