Слух: remedy entertainment, ймовірно, наймає співробітників для control 2 або нового alan wake

28

Remedy entertainment зробила собі ім’я в ігровій індустрії завдяки своєму стилю і змушують задуматися темам. Alan wake і control були названі одними з кращих ігор останнього десятиліття, кожна з них отримала кілька нагород після виходу. Нещодавнє оголошення про пошук нових співробітників від remedy дозволяє припустити, що одна з цих двох франшиз може отримати нову частину в найближчому майбутньому.

Control заманювала і інтригувала фанатів паранормальними темами і сюжетами. Дослідження “змінених подій у світі” і загальний акцент на надприродному перегукуються з темами ще одного проривного хіта компанії – alan wake. Фанати помітили кілька пасхалок з alan wake в грі control і навіть деякі відсилання до однієї зі старих франшиз розробника – max payne. Тепер remedy шукає продовження психологічних історій всесвіту control і активно набирає співробітників на посаду, пов’язану з серією.

Remedy entertainment шукає провідного сценариста на”ключову посаду в роботі над франшизою control”. Продовження alan wake або control не було офіційно оголошене, але в оголошенні конкретно згадується участь у майбутньому франшизи control.

Чутки про продовження популярних трилерів ходили вже досить давно. Розмови про сиквелі alan wake тривали кілька років після успішного релізу гри, і навіть було підтверджено, що продовження один час знаходилося в розробці, але потім було відкладено, щоб зосередитися на control.