Snapdragon g3x gen 1: потужний процесор для портативних консолей

35

Ще однією новинкою qulacomm, показаної в ході щорічного саміту, стала ігрова платформа snapragon g3x gen 1. Вона позиціонується в якості основи для портативних геймерських консолей і пропонує просунуті технічні характеристики, а також значний запас продуктивності.

Snapragon g3x gen 1 підтримує мережі 5g, wi-fi 6 / 6e, стандарт зображення hdr10 і, за запевненням виробника, може «вичавити» до 144 fps завдяки потужній вбудованій графіці adreno. Для пристроїв на базі нового чіпа також заявлена можливість підключення зовнішніх екранів і трансляції картинки в дозволі 4к і підтримкою технології змінної частоти оновлення (vrs).

Qualcomm заявила, що вже співпрацює з razer з метою незабаром представити продуктивну портативну консоль. Крім того, чіпмейкер поділився ключовими характеристиками інженерної версії такого пристрою. Новинка отримає 6,65-дюймовий oled-дисплей з частотою оновлення 120 гц, а також 5-мегапіксельну камеру. Гаджет оснащений модулем wi-fi 6e і 5g-модемом.

Для точного позиціонування положення джойстиків і клавіш геймпада застосовується спеціальна технологія aksys. Нарешті, пристрій оснащується панорамними динаміками і здатний транслювати звук без затримок при підключенні бездротових навушників з підтримкою технології snapragon sound.

Тестова версія консолі під назвою snapdragon g3x handheld gaming developer kit стане доступна розробникам вже сьогодні. Терміни виходу комерційної версії новинки поки невідомі.