Соцмережа “вконтакте” тепер дозволяє зберігати відеоролики і дивитися їх в офлайн-режимі

29

Команда підтримки “vk відео” представляє оффлайн-режим, що дає можливість зберігати ролики для перегляду без наявності активного інтернет-з’єднання. У користувачів відтепер буде можливість дивитися відео, зберігаючи його в оффлайн-режимі. Нова функція доступна в додатку “вконтакте” на ios і android.

Збережені ролики можна буде знайти в розділі “викачане«, завантажувати матеріал можна буде швидко завдяки власним технологіям» vk відео” по прискоренню передачі даних і зниження затримок. Ну, і одна з найбільших в росії георозподілених мереж доставки контенту (cdn) теж тут припала вельми до речі.

Завантаження відео відбувається за сегментами, тому на неї не впливають короткочасні збої в мережі або перемикання між точками доступу. Розробники також запевняють, що оптимальне використання ресурсів скачування відео не позначається на роботі мобільного додатку.

Олександр тоболь, технічний директор “вконтакте”, “vk відео” « “vk дзвінків” і ” кліпів»:

«ми багато інвестуємо в технології доставки контенту: оптимізуємо мережеві протоколи, впроваджуємо підтримку просунутих форматів і розвиваємо алгоритми адаптації, щоб користувачі могли дивитися відео на будь-яких пристроях з різною якістю зв’язку. Можливість завантажувати ролики, щоб дивитися їх офлайн, стала логічним кроком розвитку відеоплатформи. Нова функція гарантує безперервний перегляд відео в найвищому з доступних дозволів. Це особливо актуально в дорозі або подорожі. Крім того, дивитися відео без інтернету важливо тим, хто їде відзначати новий рік в інші міста і країни».