«соколине око» може ввести marvel власного джокера в mcu

21

Перший трейлер серіалу « соколине око » привернув увагу глядачів, так як вони дізнаються, чим займався клінт бартон після «стрибка». Він також представив ряд улюблених фанатами персонажів з коміксів, включаючи трексьют дракулу і кейт бішоп у виконанні хейлі стейнфілд.

Однак один персонаж, який був затверджений для участі в серіалі, але не з’явився в трейлері, в підсумку може виявитися найнебезпечнішим противником героя. Йдеться про казімєжа казімерчака, більш відомого як клоун.

Вперше клоун з’явився у всесвіті marvel якраз-таки в коміксі hawkeye від метта фрекшна і давидом аджа, і саме цією серією, як мінімум, надихається однойменний серіал. Побачивши, що його друг загинув у жахливій аварії в дитинстві, казімерчак приймає особистість клоуна і стає неймовірно небезпечним злочинцем, що працює на організацію, відому як трексьют мафія. Він перетинається з клінтом бартоном після того, як його найняли вбити кілька босів мафії, включаючи лідера трексьют мафії, який раніше володів будівлею, в якому в даний час живе бартон зі своєю сім’єю.

Першою спільною справою клоуна і трексьют мафії було вбивство сусіда клінта бартона, гріллса. Після цього лиходій розкриває темне минуле колишнього месника, перш ніж напасти на нього його брата, барні. І саме він стає причиною того, що клінт стає глухим, коли вставляє йому стріли у вуха.

З огляду на його грим і характер, легко провести паралелі між клоуном і джокером з коміксів dc, але насправді персонажі відрізняються один від одного. У той час як джокер пихатий і непередбачуваний, клоун методичний, точний, а також ретельно і не поспішаючи планує свої злочини.

Раніше було підтверджено, що в серіалі « соколине око » з’явиться персонажі на ім’я казі, і його зіграє актор фра фрі. Враховуючи схожість імен, досить ймовірно, що мова йде саме про казімерчака, і саме він виявиться антагоністом серіалу. Також, перший трейлер розкрив, що клінт бартон вже носить річ, схожу на слуховий апарат, і, можливо, це зроблено з розрахунком, що клоун вже атакував його в минулому.

Прем’єра шоу запланована на 24 листопада 2021 року.